“Kurbads” nosargā Latvijas čempiona titulu 1

“Kurbads” komanda sestdien Jelgavā nodrošināja uzvaru “Optibet” Hokeja līgas (OHL) jeb Latvijas čempionāta virslīgas finālsērijā, par valsts čempioni tiekot kronēta otro gadu pēc kārtas.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
“Es mazliet samulstu, kāpēc rentgens rokai, bet man jāizģērbjas!” Sieviete dalās pieredzes stāstā par radiologa apmeklējumu 17

Finālsērijas ceturtajā mačā “Kurbada” vienība ar rezultātu 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) viesos pārspēja “Zemgale”/LLU komandu, sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4-0.

Uzvaru “Kurbadam” nodrošināja Gata Gricinska vārtu guvumus.

“Kurbads” nosargāja pērn izcīnīto Latvijas čempionu titulu, kamēr “Zemgale”/LLU finālā spēlēja pirmo reizi.

Pirmajā mačā pirmdien “Kurbads” komanda savā laukumā Rumbulā ar 3:2 uzvarēja papildlaikā, bet otrajā duelī pērnās sezonas čempione bija pārāka ar 4:1. Savukārt piektdien Latvijas čempionāta finālsērija nonāca arī līdz Jelgavai, tomēr “Kurbads” izcīnīja drošu uzvaru ar 6-1.

Pusfināla sērijā “Kurbads” ar 4-1 apspēlēja “Liepāja”/”Optibet” hokejistus, kamēr “Zemgale”/LLU ar 4-2 pieveica regulārā čempionāta labāko komandu “Mogo”, kas šosezon triumfēja arī Latvijas kausa izcīņas finālā.

Jelgavas komanda pamatturnīru noslēdza ceturtajā vietā, bet nu pirmo reizi sasniedza Latvijas čempionāta finālu.

Kā vēstīts, regulārajā sezonā droši uzvarēja “Mogo” komanda, kamēr “Liepāja”/”Optibet” pēdējā spēļu kārtā apsteidza “Kurbadu” un kā otrās vietas ieguvēja saņēma mājas spēļu priekšrocības pusfināla sērijā. Tas gan Liepājas klubam daudz nelīdzēja pusfināla sērijā.

Tikmēr ceturto vietu ļoti stabili ieguva “Zemgale”/LLU, kamēr bez izslēgšanas turnīra palika “Rīga” un “Prizma”.

Regulārās sezonas pēdējās divas komandas izspēlēs vēl vienu turnīru ar pirmās līgas pirmajām divām vienībām.