foto – hkkurbads.lv

“Kurbads” panāk divu uzvaru pārsvaru Latvijas čempionāta finālā 1

“Kurbads” komandas hokejisti otrdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) jeb Latvijas čempionāta virslīgas finālsērijas otrajā spēlē savā laukumā Rumbulā ar rezultātu 4:1 (2:1, 0:0, 2:0) uzvarēja Jelgavas “Zemgale”/LLU komandu, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-0.

NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13

Uzvarētājiem lielisks bija Toms Hartmanis, kurš guva divus vārtus un reizi asistēja partnerim, kamēr pa reizei izcēlās Mārcis Zembergs un Martins Lavrovs.

Zembergs un Lavrovs jau līdz septītajai minūtei panāca 2:0 “Kurbada” labā, bet 18.minūtē “Zemgale”/LLU vienus vārtus atguva, precīzam esot Artjomam Ogorodņikovam.

Turpinājumā bija līdzīga spēle, bet trešajā periodā divus vārtus guva Hartmanis, abas reizes izceļoties piecu minūšu laikā.

Jau vēstīts, ka sērijas pirmajā mačā pirmdien “Kurbads” komanda savā laukumā Rumbulā ar 3:2 uzvarēja papildlaikā.

Sērijas trešā spēle piektdien notiks Jelgavā, kur sestdien būs arī ceturtais mačs.

“Kurbads” lūko saglabāt pērn izcīnīto Latvijas čempionu titulu, kamēr “Zemgale”/LLU finālā spēlē pirmo reizi.

Pusfināla sērijā “Kurbads” ar 4-1 apspēlēja “Liepāja”/”Optibet” hokejistus, kamēr “Zemgale”/LLU ar 4-2 pieveica regulārā čempionāta labāko komandu “Mogo”, kas šosezon triumfēja arī Latvijas kausa izcīņas finālā.