Sports
Hokejs

“Kurbads” rezultatīvo Macijevski ieceļ par galveno treneri 0

hkkurbads.lv

Par Latvijas hokeja čempionvienības HK “Kurbads” galveno treneri nozīmēts Aleksandrs Macijevskis, kurš iepriekšējās trīs sezonas bija viens no kluba rezultatīvākajiem spēlētājiem, līderis ģērbtuvē un paraugs jaunākajiem hokejistiem, vēsta vienība.

Šī viņam būs debija galvenā trenera amatā pieaugušo komandā, Macijevskis vairākus gadus ir darbojies dažādās bērnu komandās. Viņš būs arī viens no treneriem jaunizveidotajā “Kurbads” sporta skolā.

Aizvadītajā sezonā Macijevskis regulārajā sezonā ar 31 (12+19) punktu bija komandas trešais rezultatīvākais spēlētājs, 12 izslēgšanas spēlēs ar 11 (4+7) punktiem – rezultatīvākais.

Tāpat vienošanās panākta ar aizsargu Mārtiņu Poreju, kurš aizvadīto sezonu spēlēja Polijas klubā “GKS Katowice”, bet iepriekš vairākus gadus pavadījis arī Rīgas “Dinamo” rindās. Mārtiņš ir fiziski spēcīgs aizsargs, kas noteikti būs ieguvums gan HK “Kurbads” aizsardzībai, gan uzbrukumam, teikts kluba paziņojumā. Aizsardzības līniju pastiprinās arī Raimonds Upenieks, kurš pērn spēlēja HK “Zemgale/LLU” komandā.

HK “Kurbads” sastāvā arī nākamgad redzēsim Uldi Čalpu, Guntaru Reisu, Mārtiņu Gipteru, Aleksandru Galkinu, Renāru Valteru, Tomu Bluku, Hārdiju Parādnieku, Edgaru Branci, Tomu Hartmani, Edgaru Lipsbergu, Rihardu Remiņu, Juri Štālu, Jāni Straupi, Dāvi Straupi, Mārci Zembergu, Sandi Zolmani un Tomu Zeltiņu.

Saistītie raksti

Šobrīd vēl notiek pārrunas ar uzbrucēju Bruno Zabi. Pērnās sezonas pirmais vārtsargs Mārtiņš Raitums ir pievienojies Polijas līgas komandai “Podhale Nowy Targ”.

Pagājušo sezonu “Kurbada” galvenā trenera amatā sāka tobrīd karjeru beigušais Rodrigo Laviņš, tomēr janvārī viņš tika atbrīvots un līdz sezonas beigām Ogrē bāzēto vienību vadīja Pēteris Ostošovs, palīdzot tai pirmoreiz vēsturē triumfēt Latvijas čempionātā.

LA.lv