Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
2. augusts, 2015
Drukāt

Kurinot grilu, vīrietis guvis apdegumus

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgā kāds 58 gadus vecs vīrietis guvis apdegumus, neuzmanīgi rīkojoties ar degmaisījumu, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Vīrietis centies aizdedzināt grilu, tomēr degmaisījums nonācis uz krūškurvja, aizdedzies un vīrietis apdedzinājies. Cietušais nogādāts slimnīcā.

Pierīgā 22 gadus veca sieviete nonākusi slimnīcā, kad, nokrītot no zirga, viņa traumējusi mugurkaula kakla daļas skriemeļus.

Vidzemē 76 gadus vecu sievieti sejā un rokā sakodis pašas suns. Sieviete vēlējusies suni barot un ņēmusi bļodiņu, dzīvnieks iekodis viņai sejā un rokā.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1147 izsaukumiem, no tiem 258 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+