×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
10. oktobris, 2013
Drukāt

Kurp doties?

Latvija

Fotopastaigas


14. un 21. janvārī Siguldā kopā ar fotogrāfu Juri Abramenko iespējams doties fotopastaigās, kurās varēs apskatīt Siguldu, Gaujas senleju un kļūt par fotomodeli. Gaujas stāstus pie ugunskura stāstīs vides inspektors Māris Mitrevics. Dalības maksa – Ls 5. Pieteikties pa 
e-pastu: info@sigulda.lv. Vairāk: www.sigulda.lv.


LIETUVa


Ātrākais internets 
pasaulē


Vērtējot 20 Eiropas lielākās pilsētas, Viļņa ierindojusies pirmajā vietā pēc datu pārraides ātruma internetā. Vidējais datu lejuplādēšanas ātrums ir 36,37 megabaiti sekundē (Mbps), bet augšuplādējot – 28,51 Mbps, kas trīs reizes pārsniedz vidējo datu pārraides ātrumu Eiropas Savienībā. Starp veiktajiem mērījumiem tas ir labākais rādītājs arī pasaulē, kur Viļņa aiz sevis atstājusi pat tādu metropoli kā Honkonga (Ķīna). Eiropā otro vietu ieņem Kauņa, Rīga – piektā. 


IGAUNIJa


Baroka festivāls


No 28. janvāra līdz 4. februārim Tallinas operā, koncertzālēs un baznīcās risināsies XXIII Baroka mūzikas festivāls. Festivālā piedalīsies Jurijs Bašmets, kamerorķestris “Moskva solistid”, koris “Rustavi” (Gruzija) un citi kolektīvi. 


RUMĀnija


Ledus viesnīca


Ziemassvētkos Fagaras kalnu masīvā ap 300 km uz ziemeļrietumiem no Bukarestes atklāta ledus viesnīca “Balea Lac Hotel of Ice”. Tajā ir desmit divvietīgie numuri, bārs un pat baznīca, kas pilnībā uzcelta no vietējā ezerā iegūtiem ledus blokiem. Gaisa temperatūra istabās nepaceļas augstāk par 2 grādiem. Apmeklētāji saņem speciālu apģērbu un kažokādu segas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+