×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
28. novembris, 2013
Drukāt

Antoņina Dubro: “Kurš būs īstais soģis?
” (3)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Klusuma brîdis pie lielveikala "Maxima". iebrucis jumts. Zolitûde. 25/11/2013 foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avîze

Rīdziniece Antoņina Dubro (86 g.) “Latvijas Avīzei” izteica gandarījumu par 26. novembrī publicēto fotogrāfiju, kurā redzams, ka Valsts prezidents Andris Bērziņš, nometies uz ceļgala, godina Zolitūdes traģēdijas upurus.

“Šis attēls ir ļoti korekts un pareizs,” uzskata kundze. Toties viņai nav paticis zemāk publicētā Andas Līces komentāra apakšvirsraksts, kurā uzsvērts, ka pēc lielveikala sabrukšanas Valsts prezidents beidzot runājis nevis no lapas, bet no sirds. A. Dubro domā, ka sēru dienās par priekšā uzrakstīto runu tekstiem varēja arī neatgādināt. Tas taču nav nekāds grēks lasīt no lapas, cilvēki vien visi esam.

Savukārt Renātai Blūmai no Līvāniem par prezidenta sacīto ir pavisam cits viedoklis: “Mūsu dižvīrs bez mazākā mulsuma nosauc lielu tautas daļu par slepkavām. Un nekas. Nez kāpēc nevaru iedomāties prezidentu Ilvesu nostājamies šādā soģa lomā – tautas prezidentu, pirmo valsts un tautas cilvēku, to vienīgo, kura misija šobrīd ir būt kopā ar savējiem bēdās – bez izmeklēšanas un tiesas apgalvot, ka visi Latvijas celtnieki ir slepkavas.”

Toties Gaida interneta vietnē www.La.lv par rakstu “Uz kurieni bruģējam ceļu” Andai Līcei velta atzinīgus vārdus: “Paldies autorei! Paldies prezidentam Bērziņa kungam, kuri tāpat kā visa Latvijas vienkāršā tauta patiesi juta līdzi Zolitūdes traģēdijā. Paldies žurnālistiem! Tikai tā mēs redzam, kas ir kas.”

Inese Kalniņa no Valmieras puses gandarīta par 26. novembra Latvijas Televīzijas raidījumu “Viens pret vienu”, šoreiz gan “Viens pret diviem”, jo žurnālistes Ingas Spriņģes jautājumu krustugunīs nokļuva divi būvuzņēmuma “Re&Re” pārstāvji Ainārs Pauniņš un Didzis Putniņš. “Klausoties un vērojot intervējamos TV ekrānā, jūtu, cik nopietnas problēmas valda būvniecības nozarē. Radās iespaids, ka ne jau celtnieki vien ir noteicēji par to, kas ko būvēs un kādas investīcijas saņems.”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. ARPRATS ! TAS MAN ATGADINA , KA SAVA LAIKA MANI PAZEMOJA – TUVS CILVEKS ! –

    – ” KA JAU IEPRIEKS SACITS – LIKA BUCOT CIBAS !”..

    UN , ”JA NE – TAD NEDABUSOT EST ”!…

    KO GAN TAS VARETU NOZIMET ?!

Draugiem Facebook Twitter Google+