×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
15. maijs, 2018
Drukāt

Kurš Iecavas pusē tur eksotiskus dzīvniekus? Novārgusī Patagonijas mara atkopjas zoodārzā (5)

Ekrānuzņēmus no videoEkrānuzņēmus no video

Dienvidamerikas grauzējs – Patagonijas mara, ko pamanīja un notvēra aizvadītās nedēļas nogalē Iecavas pusē šobrīd atkopjas zoodārzā.

Dzīvnieku kopējiem bijušas mazas cerības, ka grauzējs izdzīvos.

Kurš Iecavas pusē tur Latvijas videi neraksturīgus dzīvniekus, pagaidām nav atklāts.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Varbūt ka brigmanis tur šeptē…….????

  2. Un neviens nezina, kurš tur tos dzīvniekus, ak vai, kurli un akli palikuši.

  3. Divkājaino sērga pārņem zemeslodi ar visām izrietošajām sekām. Lūdzu, Dievs, palīdzi…atpestī pasauli no šiem sadistiem pēc iespējas ātrāk.

  4. ..un cik vēl tadu dzivnieku piesietu tur tas “”dzivniekmīlis””..????….ķengurs ,mara …kas vēl sekos …??dzivnieku miocitaaju atrast !!!

    • Tiešām, trūkst vārdu, lai pieklājīgi pateiktu , ko domāju par tiem riebekļiem un neģēliem, kuri spīdzina un tura dažādus dzīvniekus pilnīgi nepiemērotos apstākļos. Nu jau demokrātija sit pārāk augstu vilni — katrs var darīt ko grib( ka tik maksā nodokļus), zudusi cilvēcība, mīlestība pret dzīvo radību un dabu. Tas pats trakākais, ka likumi pieļauj šīs ļaunprātības, arī līdzcilvēkiem vienalga kādas nelietības notiek kaimiņu mājās. Kur raugās PVD un tā saucamā ”Dzīvnieku aizsardzības biedrība”? Galvenais, uz ko viņi skatās, ir tas, vai tik kāds nevienam nevajadzīgus kucēnus un kaķēnus savlaicīgi neaizsūta uz ”jūrskolu”. Vai jau tādā veidā nav Latvijā ”saražoti” pārmērīgi daudz suņu un kaķu??? Tik daudz suņu, kaķu patversmes, un visas pārpildītas. Visām vajag ziedot, lai pabarotu dzīvniekus. Tas briesmīgākais ir tas, ka šo dzīvnieku laika gaitā patversmēs nekļūst mazāk, bet gan vairāk. Un kur tad vēl šķirnes suņu audzētāji! Mazā Latvija ir pārpildīta ar kaķiem un suņiem. Esmu augusi un skolā gājusi padomju laikos, labi atceros, ka plašā apkārtnē un mazpilsētā nekur nemanīju bezsaimnieka suņus un kaķus. Tomēr katrā lauku mājā bija 1….3 suņi un arī tikpat kaķi, bet ne jau desmitiem… Arī tagad man ir mājās suns, man patīk suņi, bet tas nenozīmē, ka es varētu vēl kādus 3 paņemt. Uzskatu, ka bezatbildīga, nevienam nevajadzīgu suņu un kaķu pavairošana ir noziegums pret dzīvniekiem, tas ir dzīvnieku tiesību pārkāpums.

Draugiem Facebook Twitter Google+