×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
11. februāris, 2014
Drukāt

Voldemārs Krustiņš: Kurš te krieviskāks? (9)

Foto - LETAFoto - LETA

Pirms nedēļām divām vecie, pieredzējušie ždanokiešu polittehnologi “PCTVL” (“Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā”) pārdēvēja par Latvijas Krievu savienību (LKS). Jā, protams, nu tie bija pieteikuši bez izlikšanās un aplinkiem, ka ir par krievisku Latviju pretmetā apkarotajai latviskajai Latvijai. Taču LKS lietpratēji zina, ka politiskajiem lozungiem vien balsstiesīgos krievus nepievilināt, tāpēc ir jāsagādā kāds piemērotāks materiāls, īpaši jau tāds, kas pārbaudīts. Par tādu LKS dedzinātāji izraudzījās Straujumas valdības deklarācijas tekstu par gatavošanos valsts valodas ieviešanai valsts mācību ie­stādēs. Tas šķiet drošs līdzeklis stabilai un pietiekami ilgai trača sacelšanai, kā arī ātras histērijas izraisīšanai. Trāpīts bija pareizi, jo TV3 parādīja atbilstošu skatu ar “protestētājiem”, kuru sejas bija saviebtas naidā. Es domāju t. s. protesta piketu pie valdības nama, kur pagājšnedēļ bija sapulcējusies visa ždanokiešu spice, pie kuras iznāca pati ministre Druviete. Ko viņi tur sarunāja, mēs, protams, nezinām – vienīgi to gan, ka “protestētāji” apmierināti, jo būšot konsultācijas un darba grupas.

Taču nebūsim vientiesīgi un nenoticēsim, ka ždanokieši valodas dēļ vien taisa traci. Tas patiesais un vienīgais īstenais aktivitātes iemesls šoreiz ir balsstiesīgā krieva vai pārkrievotā cilvēka balss piesaistīšana EP un Saeimas vēlēšanās. Propagandas bultas ždanokieši šauj arī uz krieviskajiem konkurentiem, kas pašreizējā situācijā ir “Saskaņas centrs” un pats N. Ušakovs. Nu jau labu laiku – sākotnēji piesardzīgāk, bet tad vairs neslapstoties – Ušakovam un viņa vadītājam “SC” pārmet, ka tie neesot īstenie krievu aizstāvji, bet par tādiem izliekoties. Sevišķi centīgs ir A. Gapoņenko, kas raksta, ka “SC” vien simulējot krievu jautājuma risināšanu. Savukārt Nils Ušakovs dod prettriecienu, kā viņš raksta, smukuļiem, kas skraida ar Andreja karogu un saukļiem “uz pēdējo un izšķirošo kauju”, neko nejēgdami par reālām saimnieciskām lietām.

Tātad lieta ir par Latvijas pārkrieviskošanu un balsu sadalīšanu gaidāmajās vēlēšanās. Divu partiju konkurences cīņa uz šauras laipas – kurš te krieviskāks.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Tas ir tik feini! Lai tak viņi plūcas..

  2. kas man patīk – tas ir “musu izcilaiss sabiedriski saimnieciskais darbineks Nils Ūšakovss”

  3. OKUPANTIEM IR NO KĀ IZVĒLĒTIES, LATVIEŠIEM GAN NĒ!!!

  4. Beigās Repše izrādīsies viskrieviskākais.

    • ka Repše vai Šlesers varētu būt vēl krieviskāki,jo minēto un neminēto cīnītāju un it kā opozīcijā esošo pulkā nav neviena vai gandrīz neviena krieva.

  5. Ja feiss būtu ar bārdu apaudzis tad šo kungu varētu sajaukt ar šķēli ,kas sen aizmirsis par savu saukli vēlētāju iesaistīšanai- divi vecāki Latvijā izskolo un izaudzina 3 bērnus.

  6. Vai lielāka formata bildes neatradās? Vajadzētu pie LU Goda Plāksni uzstādīt ar šiem censoņiem. Savādāk tur viņu daudzi bezvēsts pazudīs, un tauta zinās, ka IZM strādā centīgi.

  7. Latvijā padomju salašņas, kuri piezīdušies pie sapuvušas impērijas propagandas tesmeņa, sen jau vairs neviens neņem par pilnu. Atliek tikai pasmieties.

Draugiem Facebook Twitter Google+