Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kurš vīrietis vajadzīgs tavai zodiaka zīmei, lai būtu laimīga?1

Foto AP/Scanpix/LETA

Mēs visi cenšamies atrast tādus cilvēkus, kuri spētu mūs saprast itin visā, saprast mūsu rīcību un darbības, varētu vienmēr mūs atbalstīt jebkurās sarežģītās un izveidojušās situācijās; mēs sev meklējam tādu cilvēku, kurš būtu krietns, skaists un gudrs. Protams, ne vienmēr izdodas atrast šīs īpašības vienā cilvēkā, bet paskatīsimies, ko, atbilstoši astroloģijai, vēlas atrast tavas zodiaka zīmes pārstāvis un kā viņam veicas!

Auns, Vērsis, Mežāzis un Dvīņi

Šo zodiaka zīmju pārstāvji sev meklē mērķtiecīgu un savās darbībās pārliecinātu cilvēku; viņiem ļoti patīk daudz runāt gan par nopietnām lietām, gan arī vienkārši tāpat, un tāpēc šim cilvēkam ir jāprot tos ļoti uzmanīgi un nopietni uzklausīt, sniegt viņiem ļoti svarīgus un piemērotus padomus. Vēl cilvēkam, kuru meklē šīs zīmes pārstāvji, jābūt kādam mērķim dzīvē, kuru viņš gribētu sasniegt. Ja šajā cilvēkā visas augstākminētās īpašības ir, šīs zīmes pārstāvji izvēlas tieši viņu.

Lauva, Svari, Vēzis un Strēlnieks

Šo zīmju pārstāvjiem ļoti patīk, ja pret viņiem attiecas ar cieņu, tāpēc viņi meklē cilvēku, kurš tos sāks cienīt, neatkarīgi no tā, ka viņi var izdarīt ne tā, kā vajag; meklē to, kurš spēs viņiem pateikt, ka viņi jebkurā gadījumā ir labāki nekā citi; to, kurš spēs viņus iemīlēt to kliedzošā noskaņojuma un smagā rakstura dēļ. Vēl viņi sev meklē tādu cilvēku, ar kuru tiem būs komfortabli dzīvot jebkuros apstākļos un tāpēc pašam justies uzdevuma augstumos.

Skorpions, Ūdensvīrs, Zivis un Jaunava

Šīs zīmes pārstāvji sev meklē to, kurš viņus varētu vienkārši apskaut bez jebkāda iemesla, kurš viņus uzjautrinās vissarežģītākajā situācijā, jo šo zīmju pārstāvji bieži rīkojas neapdomāti. Cilvēkam, kuru viņi meklē, tie ir jāpieņem tieši tādi, kādi viņi ir, un lai turpmāk viņiem nenāktos mainīties. Vēl viņiem patīk, ja par tiemiem rūpējas, un tāpēc šim cilvēkam ir jābūt visuzmanīgākajam un saprotošākajam, viņiem kopā ar šo cilvēku ir jājūt pilnīga un abpusēja iedvesma.

Saistītie raksti
LA.lv