Mobilā versija
+15.9°C
Līga
Piektdiena, 23. jūnijs, 2017
13. septembris, 2016
Drukāt

Kuru krāsu iekļaut apģērbā, lai tiktu pie kārotā darba?

Foto: ShutterstockFoto: Shutterstock

Tu esi sagatavojis atbildes uz visiem iespējamajiem jautājumiem, atjauninājis savu CV un pievienojis atsauksmes no iepriekšējiem darba devējiem. Vienīgā lieta, kas vēl jāizdara, ir jāpiemeklē darba intervijai piemērots apģērbs. Lūkojoties skapī, tu droši vien nevari izvēlēties, ko vilkt. Tagad uz šo jautājumu rasta zinātniski pierādīta atbilde.

Lai gan tiek uzskatīts, ka mugurā būtu jāvelk tāds apģērbs, kas ļauj tev justies profesionālam, ir kāda krāsa, kas palīdzēs tev intervijas procesā, tā apgalvo zinātnieki. Protams, tev ir jāizvēlas ne tikai šī konkrētā krāsa, bet arī jāsaģērbjas tā, lai tu izskatītos pēc iespējas lietišķāk, lai radītu nopietna cilvēka iespaidu.

Melnā krāsa ļaus tevi darba devējam uztvert kā pašpārliecinātu, liecina britu mazumtirgotāja BuyTShirtsOnline veikts pētījums.

Uzņēmums aptaujāja 1 000 cilvēkus – no tiem 48% sieviešu un 64% vīriešu atzina, ka melnā krāsa parāda cilvēka pašpārliecinātību, tādējādi tieši melnā krāsa ir ideāli piemērota kā randiņiem, tā darba intervijām.

No kādas krāsas apģērba vajadzētu izvairīties, dodoties uz darba interviju? Pēc pētījuma datiem tā ir oranžā un brūnā krāsa. Tikai 2% sieviešu un 8% vīriešu uzskata, ka šī krāsa liecina par pašpārliecinātību. Ievēro, ka ieteicams izvairīties arī no sarkanās krāsas. Tieši sarkanā krāsa cilvēkiem asociējas ar uzpūtību un bravūrību, tās nebūt nav tās labākās īpašības, kuras demonstrēt darba intervijas laikā.

Avots: womansday.com

dzentlmenis

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+