Mobilā versija
+17.1°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
16. jūnijs, 2017
Drukāt

Kuru kurpīti tu vēlētos sev? Izvēle daudz pateiks par tavu raksturu! (1)

1. Kura patīk vislabāk?

1no7
kurpes

Kas gan var būt skaistāks par skaistāks par sieviešu kājiņām? Protams, tikai kājas skaistos apavos! Visa lieta tajā, ka apavu izvēle daudz pastāsta par tevi – vai vēlies pārbaudīt?

Lai izietu testu, vienkārši izvēlies vieno no piedāvātajām sandalēm un izlasi raksturojumu. Bet pārāk daudz laika nevelti tam, lai izraudzītos apavus, kas,
tavuprāt, tev vislabāk piestāvētu. Vienkārši izvēlies tos, kuri piesaistīja uzmanību!

  1. Kura patīk vislabāk?
  2. Pirmais pāris
  3. Otrais pāris
  4. Trešais pāris
  5. Ceturtais pāris
  6. Piektais pāris
  7. Sestais pāris

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Pilniga taisniba!

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+