Reklāmraksti

Kuru spēļu konsoli dāvināt Ziemassvētkos?0

Spēļu konsole ir lieliska Ziemassvētku dāvana gan bērniem, gan jauniešiem un arī pieaugušajiem. Tā piedāvā plašas izklaides iespējas, kuram izmantot ne tikai vienatnē, bet ar ģimeni, draugiem un kolēģiem. Tā kā decembris ir aktīvākais laiks, kad cilvēki steidz sarūpēt dāvanas saviem mīļajiem, interneta veikals 220.lv piedāvā Tev apskatu, kas palīdzēs saprast, kuru spēļu konsoli iegādāties, lai iepriecinātu kādu sev tuvu cilvēku šajos Ziemassvētkos.

Izvēles iespējas

Šobrīd vissīvāk par popularitāti cīnās trīs “milži”: PlayStation 4, Nintendo Switch un spēļu konsole Xbox One. PS4 un Xbox One konsoles tehnoloģiju ziņā ir ļoti līdzīgas, nodrošinot augstākās kvalitātes vizuālo izpildījumu, it īpaši, ja izvēlies PS4 Pro un Xbox One X modeļus, kas piedāvā arī 4K atbalstu. Abas ierīces ļauj ērti straumēt saturu tiešsaistē.

Savukārt Nintendo Switch pilnībā atšķiras no iepriekš minētajiem piemēriem – tā nav tik jaudīga un arī nespēj piedāvāt tāda līmeņa grafiku, taču tai ir iebūvēts ekrāns, kas ļauj izmantot konsoli gan mājās, pieslēdzot pie TV, gan arī jebkur citur, arī, esot ceļā.

Jautājumi, kuri var palīdzēt izvēlēties īsto modeli:

Kas visbiežāk izmantos spēļu konsoli?

Tas, vai ierīci ikdienā lietos mazi bērni, pusaudži vai pieaugušie, ir ļoti svarīgs aspekts. Tāpat arī svarīgi saprast, vai nepieciešama konsole, kuru viegli var izmantot viens vai vairāki cilvēki. Ja aktuāls ir otrais variants, laba izvēle būs Switch spēļu konsole, kura radīta gan spēlēšanai vienatnē, gan arī kopā ar citiem cilvēkiem, turklāt tā piedāvā plašu izklaides iespēju klāstu mazākiem bērniem. Taču, kā zināms, pusaudžiem un pieaugušajiem nereti patīk aktīvākas spēles ar šaušanu un dažādiem piedzīvojumiem, tādēļ šajā gadījumā piemērotāka būs PS4 vai Xbox One konsole.

Kāda veida spēles ir iecienītas?

Switch vislabāk derēs tiem, kas iecienījuši Nintendo oriģinālās spēles. Lai arī mēdz gadīties, ka citi ražotāji izdod spēles, kuras piemērotas šai konsolei, tā visvairāk lepojas ar savu Super Mario, The Legend of Zelda un Mario Kart.

PS4 un Xbox One patiks tiem, kuri dod priekšroku pasaules mēroga spēlēm un nosaukumiem no tādām kompānijām kā: Electronic Arts (Fifa, Battlefield), Activision (Destiny, Overwatch) un Capcom (Resident Evil, Street Fighter). Lai arī abu konsoļu modeļi piedāvā vienas un tās pašas spēles, katrai no tām arī ir savas ekskluzīvās spēles, kas nav pieejamas citus. Piemēram, PS4 lepojas ar Marvela Spider Man vai God of War, kā piedāvā virtuālās realitātes brilles (nopērkamas atsevišķi arī interneta veikalā 220.lv). Savukārt Xbox One izceļas ar dažādām sacīkšu un šaušanas spēlēm, piemēram, Halo, Forza Motosports un citām.

Vai interesē arī citas aktivitātes?

Diemžēl Nintendo Switch nebūs piemērota tiem, kuri meklē multimediju ierīci, kas ļauj ne tikai izmēģināt spēles, bet arī lietot dažādas aplikācijas, jo tai nav atbalsta trešās puses izklaides pakalpojumu sniedzējiem.

Turpretī Xbox One un PS4 ir piekļuve visam, ko vien sirds kāro – Netflix, Spotify, Amazon, iPlayer un daudziem citiem servisiem, turklāt konsoles arī ļauj straumēt 4K filmas un TV programmas ļoti augstā kvalitātē. Xbox būs īpaši piemērota tiem, kuri vēlas atskaņot 4K Blu-ray diskus, jo PS4 šādu iespēju nepiedāvā.

Cik daudz Tu vari atļauties tērēt?

Cenai vienmēr ir nozīme, neatkarīgi no tā, ko iegādājamies. Kas attiecas uz spēļu konsolēm, lētākās iepriekš minēto trīs zīmolu konsoles šobrīd interneta veikalā 220.lv ir sekojošas – Sony PlayStation 4 Slim 500 GB par 313 eiro, Nintendo Switch par 344 eiro un Microsoft Xbox One S 1TB par 236 eiro. Protams, atceries, ka 220.lv regulāri piedāvā atlaides un akcijas dažādiem piegādes veidiem visā Latvijā, ko noteikti ir vērts izmantot.

LA.lv