Sports
Basketbols

Kurucs noslēdzis ilgtermiņa līgumu ar Brūklinas “Nets”0

foto: Nets

Latvijas basketbolists Rodions Kurucs pirmdien noslēdzis ilgtermiņa līgumu ar Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubu Bruklinas “Nets”, vēsta komanda.

“Nets” neatklāj vienošanās detaļas, vien ziņojot, ka līgums ir ilgtermiņa.

Tikmēr basketbolista aģents Artūrs Kalnītis savā “Twitter” kontā atklājis, ka vienošanās ir uz četriem gadiem, no kuriem trīs pirmie gadi ir garantēti, bet ceturtajā klubs varēs izvēlēties, vai sadarbību ar Kurucu turpināt.

Iepriekš basketbola portālos izskanēja informācija, ka “Nets” 20 gadus vecajam latvietim piedāvājusi līgumu uz četriem gadiem par septiņiem miljoniem dolāru (sešiem miljoniem eiro).

Līgumu ar “Nets” Kurucs, iespējams, būtu noslēdzis jau ātrāk, taču Bruklinas klubs ilgāku laiku nespēja vienoties ar latviešu basketbolista iepriekšējo darba devēju Spānijas klubu Barselonas “Lassa” par kompensācijas apmēru.

Pagājušajā nedēļā basketbola ziņu portāls “Sportando” gan vēstīja, ka “Nets” kā kompensāciju Barselonas komandai samaksās 750 000 ASV dolāru (643 300 eiro). Tieši nenokārtotu līgumsaistību dēļ Kurucs nevarēja piedalīties “Nets” komandas rindā NBA Vasaras līgā, kas aizvadītajā nedēļā noslēdzās Lasvegasā.

Saistītie raksti

Kurucu “Nets” jūnijā izraudzījās NBA draftā otrajā kārtā ar kopējo 40.numuru. Tādējādi viņš kļuva par sesto Latvijas basketbolistu, kurš draftēts pasaules spēcīgākajā līgā.

Kurucs no 2012. līdz 2015.gadam bija “VEF Rīga” sistēmā, bet pirms trim gadiem viņš nonāca Spānijas kluba Barselonas “Lassa” paspārnē, noslēdzot līgumu līdz 2019.gadam.

LA.lv