Kuruca komandas biedrs Džo Heriss (centrā) cīnās ar Denveras “Nuggets” basketbolistiem.

Kurucs turpina sildīt rezervistu soliņu 0

Rodions Kurucs ceturtdien trešo reizi pēdējos četros mačos palika uz Bruklinas “Nets” rezervistu soliņa, noskatoties kā viņa pārstāvētā komanda izbraukumā ar rezultātu 93:101 (35:28, 26:21, 18:30, 14:22) zaudēja Denveras “Nuggets”.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63
Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi

Spēles vidusdaļā viesu pārsvars pārsniedza 15 punktus, taču otro puslaiku krietni labāk aizvadīja mājinieki, izcīnot savu astoto uzvaru 11 spēlēs un pakāpjoties uz trešo vietu Rietumu konferencē. “Nets” ar bilanci 4-7 Austrumos ieņem 11.vietu, taču tāda pati bilance ir vēl vairākām komandām, arī septītajā vietā esošajai Atlantas “Hawks”.

Bruklinas kluba labā pa 17 punktiem guva uzreiz trīs basketbolisti – Džerets Alens, Kails Īrvings un Spensers Dinvidijs, Alenam ar desmit atlēkušajām bumbām sakrājot “double-double”, bet Īrvingam sešām bumbām zem groziem pievienojot arī deviņas rezultatīvas piespēles.

Mājinieku rindās “double-double” – 18 punkti un desmit atlēkušās bumbas – Nikolam Jokičam, bet Polam Milsepam bez 18 punktiem deviņas bumbas zem groziem.

Kurucs šosezon laukumā bijis astoņos mačos, trīs reizes paliekot rezervē. Viņš vidēji mačā nospēlējis 11:29 minūtes, iemetis 2,4 punktus un izcīnījis 2,5 atlēkušās bumbas, kas ir krietni mazāk nekā debijas sezonā.

No citām spēlēm jāizceļ Ņūorleānas “Pelicans” panākums savā laukumā pār Losandželosas “Clippers” – 132:127 (34:35, 38:24, 24:38, 36:30), sabojājot pirmo spēli šosezon Polam Džordžam.

Džordžs vasarā kā brīvais aģents pievienojās “Clippers”, taču turpināja ārstēt pavasarī gūto pleca savainojumu. Cīņā Ņūorleānā viņš debitēja šosezon ar nedaudz vairāk nekā 24 minūtēs gūtiem 33 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām, taču ar to bija par maz uzvarai, kaut arī Lū Viljamss pievienoja 31 punktu un deviņas rezultatīvas piespēles.

Pretinieku rindās vēl rezultatīvāk nospēlēja Džrū Holidejs, sakrājot 36 punktus un septiņas piespēles, kā arī sešreiz atņemot bumbu pretiniekam. 23 punktus pievienoja Frenks Džeksons, bet divkāršs “double-double” Derikam Feivorsam – 20 punkti un tikpat atlēkušās bumbas.