×
Mobilā versija
Brīdinājums +30.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
30. aprīlis, 2017
Drukāt

Kurzemē jauna sieviete gūst traumas, lecot pa otrā stāva logu (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Aizvadītajā diennaktī Kurzemē jauna sieviete guvusi traumas, lecot pa otrā stāva logu, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Viņa pastāstīja, ka 21 gadu vecā sieviete lekusi no apmēram trīs līdz četru metru augstuma. Sieviete piezemējusies uz kājām, gūstot mugurkaula traumu, kā arī papēža kaula lūzumus.

Tāpat vakar notikuši divi negadījumi darba vietās. Viens no tiem bija salīdzinoši smags. Rīgas reģionā kādam 24 gadus vecam vīrietim virsū kritusi smaga plāksne. Vīrietis guvis mugurkaula un iegurņa traumas, kā arī kāju lūzums un iekšējo orgānu ievainojumus. Cietušais smagā stāvoklī nogādāts Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā.

Vēl Rīgā kāds 57 gadus vecs vīrietis alkohola reibumā visu nakti pavadījis uz ielas, gūstot ķermeņa atdzišanu. Savukārt Pierīgā līdzīgos apstākļos ārā atrasts kāds 50 gadus vecs vīrietis. Arī viņš bijis alkohola reibumā.

Pēc Vītolas teiktā, lai gan ir pavasaris, ilgstoši atrodoties ārā nepiemērotā apģērbā, aizvien ir iespēja gūt ķermeņa atdzišanu.

Kopumā mediķi pagājušajā diennaktī saņēma 1104 izsaukumus, no kuriem 170 bija saistīti ar dažādām traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+