Latvijā
Novados

Kurzemē slimnīcā nogādā vilciena notriektu velosipēdistu0

Foto: LETA/Ieva Čīka

Kurzemē slimnīcā vakar, 13.novembrī, tika nogādāts 31 gadu vecs velosipēdists, kuru notrieca vilciens, aģentūrai LETA pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Arita Rudzīte.

Vīrietis tika notriekts brīdī, kad šķērsoja vilciena pārbrauktuvi ar velosipēdu. Mediķi vīrieti slimnīcā nogādāja ar vairākiem smagiem ķermeņa daļu ievainojumiem.

Valsts policijas pārstāve Signe Šteinberga precizēja, ka negadījums noticis Liepājā, Raiņa ielā, kad 1987.gadā dzimušais velosipēdists centās šķērsot pārbrauktuvi pie sarkanā, aizliedzošā luksofora signāla. Par notikušo sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Policijas sniegtā informācija liecina, ka negadījumā iesaistīta lokomotīve ar 12 vagoniem, ko vadīja 1956.gadā dzimusi persona. Sadursme notikusi īsi pēc tam, kad vilciens sācis kustību.

Savukārt vakar Kurzemē kādam 38 gadus vecam vīrietim darba vietā kaklā iedūrās metāla šķemba, piebilda Rudzīte. Vīrietim pēc notikušā sākās spēcīga asiņošana.
Pēc palīdzības sniegšanas mediķi vīrieti nogādāja slimnīcā ar vaļēju brūci kaklā.

Vakar cieta arī 42 gadus vecs vīrietis Rīgā, kuram remontdarbu laikā pēkšņi sasvērās kāpnes. Vīrietis nokrita no vairāku metru augstuma, uz brīdi zaudējot samaņu.

Saistītie raksti

Pēc notikušā nekavējoties tika izsaukta mediķu brigāde, kura pēc palīdzības sniegšanas vīrieti nogādāja slimnīcā ar vairākiem nopietniem ķermeņa ievainojumiem, to starp galvas, vēdera un rokas traumām.

Jau ziņots, ka kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 850 izsaukumiem, no kuriem 137 bija saistīti ar traumām un negadījumiem.

LA.lv