Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
22. novembris, 2016
Drukāt

Kurzemē šonedēļ sāksies Prozas lasījumi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā 26. novembrī plkst. 12 jau septīto reizi notiks konkurss “Kurzemes prozas lasījumi 2016”, kas tiek organizēti sadarbībā ar Ventspils bibliotēku un festivālu “Prozas lasījumi”, LA.lv pastāstīja Rakstnieku un tulkotāju mājas pārstāve Ieva Balode.

Konkursam savus darbus kopumā iesūtījuši 17 autori no Kurzemes. Galvenā balva ir iespēja piedalīties festivālā “Prozas lasījumi” Rīgā, kas norisināsies no 6. –līdz 11. decembrim.

Konkursa žūrijā strādā: literāti Ieva Rupenheite, Svens Kuzmins un Andris Akmentiņš, kā arī Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas direktore Andra Konste un Ventspils bibliotēkas direktore Astra Pumpura.

Pagājušā gadā galveno balvu Kurzemes prozas lasījumu konkursā ieguva Jana Egle par stāstu “Aiziet jūriņā”, par kuru viņa ieguva arī galveno balvu Rīgas prozas lasījumos.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+