Mobilā versija
Brīdinājums +12.0°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Otrdiena, 23. maijs, 2017
22. novembris, 2016
Drukāt

Kurzemē šonedēļ sāksies Prozas lasījumi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā 26. novembrī plkst. 12 jau septīto reizi notiks konkurss “Kurzemes prozas lasījumi 2016”, kas tiek organizēti sadarbībā ar Ventspils bibliotēku un festivālu “Prozas lasījumi”, LA.lv pastāstīja Rakstnieku un tulkotāju mājas pārstāve Ieva Balode.

Konkursam savus darbus kopumā iesūtījuši 17 autori no Kurzemes. Galvenā balva ir iespēja piedalīties festivālā “Prozas lasījumi” Rīgā, kas norisināsies no 6. –līdz 11. decembrim.

Konkursa žūrijā strādā: literāti Ieva Rupenheite, Svens Kuzmins un Andris Akmentiņš, kā arī Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas direktore Andra Konste un Ventspils bibliotēkas direktore Astra Pumpura.

Pagājušā gadā galveno balvu Kurzemes prozas lasījumu konkursā ieguva Jana Egle par stāstu “Aiziet jūriņā”, par kuru viņa ieguva arī galveno balvu Rīgas prozas lasījumos.

Pievienot komentāru

Gundars Āboliņš: Sāku nobriest režisora darbam (4)Pēc divām Minhenes kamerteātra štatā nospēlētajām sezonām Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī režisora Viestura Kairiša iestudētajā Viljama Šekspīra lugā "Karalis Līrs" negaidīti debitējis kādreizējais Jaunā Rīgas teātra aktieris Gundars Āboliņš.
Draugiem Facebook Twitter Google+