Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Modris, Matīss, Mariss
Ceturtdiena, 21. septembris, 2017
22. novembris, 2016
Drukāt

Kurzemē šonedēļ sāksies Prozas lasījumi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā 26. novembrī plkst. 12 jau septīto reizi notiks konkurss “Kurzemes prozas lasījumi 2016”, kas tiek organizēti sadarbībā ar Ventspils bibliotēku un festivālu “Prozas lasījumi”, LA.lv pastāstīja Rakstnieku un tulkotāju mājas pārstāve Ieva Balode.

Konkursam savus darbus kopumā iesūtījuši 17 autori no Kurzemes. Galvenā balva ir iespēja piedalīties festivālā “Prozas lasījumi” Rīgā, kas norisināsies no 6. –līdz 11. decembrim.

Konkursa žūrijā strādā: literāti Ieva Rupenheite, Svens Kuzmins un Andris Akmentiņš, kā arī Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas direktore Andra Konste un Ventspils bibliotēkas direktore Astra Pumpura.

Pagājušā gadā galveno balvu Kurzemes prozas lasījumu konkursā ieguva Jana Egle par stāstu “Aiziet jūriņā”, par kuru viņa ieguva arī galveno balvu Rīgas prozas lasījumos.

Pievienot komentāru

Turaidas Roze - bez asinīm afišā28. septembrī notiks Latvijas Nacionālās operas jaunās sezonas pirmā pirmizrāde. Zigmara Liepiņa "Turaidas Roze" ir muzikāli un dramaturģiski pārveidota redakcija operai "No rozes un asinīm".
Likteņupe pirms un pēc Pļaviņu HES būves Vēstures muzejā (1)No ceturtdienas, 21. septembra Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā (LNVM) varēs aplūkot jaunu izstādi "Daugavai būt", kuras pamatā ir notikumi, kas Latvijas sociālajā atmiņā saistās ar Daugavas vārdu un ievadīja Trešo atmodu.
Draugiem Facebook Twitter Google+