×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
17. janvāris, 2012
Drukāt

Kurzemē trūkst policistu

Foto - LETAFoto - LETA

Darbinieku trūkums Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldē ir sasniedzis kritisko robežu, šā iemesla dēļ policijai ir apgrūtinoši veikt tai uzticētās funkcijas, “Rietumu radio” sacīja VP Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieks Normunds Grūbis. 


 

“Darbinieku trūkums Kurzemes reģiona pārvaldē ir sasniedzis kritisko robežu. Esošajiem darbiniekiem ir lielāks darba apjoms, un viņiem jādara tas, kas varbūt nav viņu darba pienākumos,” atzina Grūbis, norādot, ka Kurzemes reģiona pārvaldē darbinieku trūkums procentuāli ir vislielākais Latvijā. Kurzemē ir brīva 101 štata vieta jeb 15% no kopējā darbinieku skaita. Visvairāk – 36 – vakanču ir Ventspilī, Liepājā – 32

Ventspilī 22 iecirkņa inspektoru vietā strādā tikai deviņi, daudz vakanču ir arī patruļdienestā. “Tas ir viszemāk atalgotais amats policijā, taču prasības potenciālajiem darbiniekiem ir samērā augstas,” sacīja VP Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieks. Kā vienu no galvenajiem iemesliem kadru trūkumam viņš minēja atalgojumu, kas “nav motivējošs, lai cilvēki izvēlētos darbu policijā”.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+