×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
23. marts, 2017
Drukāt

Kurzemē zīdainim konstatē ribu lūzumus un zilumus

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Kurzemē kādam divus mēnešus vecam mazulim konstatēti ribu lūzumi un zilumi, bet tēvs policijai skaidrojis, ka bērnu pārāk cieši apskāvis, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Trešdien policijā saņemta telefoniska informācija no medicīnas iestādes Ventspilī par to, ka divus mēnešus vecam bērnam uz ķermeņa redzami zemādas asins izplūdumi. Pēc mediķu veiktās pārbaudes viņam konstatēti arī ribu lūzumi. Bērns pašlaik ir nodots Rīgas mediķu aprūpē.

Lai noskaidrotu gūto traumu iemeslus, Ventspils policijas iecirknī par notikušo ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas “Noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību”. Tā kā ģimene ir no Talsiem, izmeklēšanu veiks Talsu iecirkņa policijas amatpersonas.

Talsu novada bāriņtiesas priekšsēdētājs Mareks Freimanis informēja, ka bāriņtiesa pašlaik veic darbības, lai noskaidrotu notikušā apstākļus, bet pagaidām tās rīcībā nav plašākas
informācijas par to, ko jau ir sniegusi policija un ārstniecības iestāde. Ģimene līdz šim bāriņtiesas redzeslokā nav nonākusi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+