Laukos
Bizness

“Kurzemes CMAS” akcionāri atbalsta uzņēmuma akciju izslēgšanu no biržas0

AS “Kurzemes ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija” (Kurzemes CMAS) akcionāru sapulcē šodien tika pieņemts lēmums par uzņēmuma akciju izslēgšanu no biržas, informēja Kurzemes CMAS valdes priekšsēdētājs Gatis Kaķis.

Sapulcē tika lemts pārtraukt kotēt un izslēgt no regulētā tirgus – AS “Nasdaq Riga” Baltijas Otrā saraksta – visas 876 000 Kurzemes CMAS uzrādītāja akcijas.

Tāpat akcionāri lēma 2017.gada zaudējumus 38 149 eiro apmērā segt no iepriekšējo gadu nesadalītās peļņas un grozīt padomes locekļu atalgojumu, atceļot atalgojuma mainīgo daļu – piemaksu 2% no pārskata gada peļņas.

Vienlaikus nolemts par zvērinātu revidentu šim gadam apstiprināt SIA “Deloitte Audits Latvia” zvērinātu revidentu. Padome arī uzdevusi valdei vienoties ar revidentu par atalgojumu attiecībā uz 2018.gada pārskata revīzijas veikšanu.

Akcionāru sapulces laikā arī apstiprināts Kurzemes CMAS 2017.gada pārskats.

Jau ziņots, ka “Kurzemes CMAS” pagājušajā gadā strādāja ar auditēto apgrozījumu 891 912 eiro apmērā, kas ir par 2,9% mazāk nekā 2016.gadā, kā arī cieta zaudējumus 38 149 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

“Kurzemes CMAS” lielākie akciju īpašnieki ir “Latvijas šķirnes dzīvnieku audzētāju savienība” un “Agrofirma Tērvete”. “Kurzemes CMAS” akcijas kotē “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

LA.lv