Kārtējā Kurzemes derbijā uzvaru svinēja “Ventspils”.

Kurzemes derbijā “Ventspils” iedzen vēl vienu naglu “Liepājas” Eirokausu cerību zārkā 0

“Optibet” Latvijas futbola virslīgas mačā “Ventspils” Kurzemes derbijā viesos ar 2:1 (1:0) pārspēja “Liepāju”, vēl vairāk samazinot Vēju pilsētas vienības cerības par dalību nākamā gada Eirokausos.

Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Aleksandra Starkova vadītā “Liepāja” šonedēļ zaudēja arī Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā (1:2 pret “RFS”), bet virslīgā liepājnieki ir vien sestie, un deviņus punktus no potenciālās Eirokausu zonas.

Uzvarētājiem vārtus guva Ingars Stuglis un Eduards Tīdenbergs, liepājniekiem izcēlās Kristers Tobers.

Rezultātu 37.minūtē atklāja Stuglis, pēc tam 63.minūtē Tīdenbergs pārsvaru dubultoja, kamēr liepājnieku izredzes 83.minūtē uzlaboja Tobers, taču izglābties mājinieki nespēja.

Latvijas čempionāta vēsturē šis bija jau 89. Kurzemes derbijs. Līdz šim labāk klājies Liepājas pilsētas komandām, kas guvušas 32 uzvaras, bet “Ventspils” kontā ir 29 panākumi. Vēl 28 reizes spēles noslēgušās neizšķirti.

27.kārtas noslēgumā svētdien “Jelgava” uzņems “Daugavpili”, Jūrmalas “Spartaks” Slokā cīnīsies ar “Riga” komandu, bet “Metta” mājās spēkosies ar “Valmiera Glass”/ViA vienību. Šajā kārtā atpūšas kopvērtējuma vicelīdere RFS.

Ar 47 punktiem 22 spēlēs kopvērtējuma vadībā ir “Riga” komanda, bet par sešiem punktiem mazāk ir 24 cīņas aizvadījušajai RFS. Tālāk ar 37 punktiem 23 spēlēs ir “Spartaka” komanda, ceturtā ar 36 punktiem 23 spēlēs ir “Ventspils”, kam ar 33 dueļiem 23 mačos seko “Valmiera Glass”/ViA, bet 28 punkti 23 dueļos ir “Liepājai”. Septītā ar 26 punktiem ir 22 mačos aizvadījusī “Jelgava”, tālāk ar 24 punktiem 21 duelī seko “Daugavpils”, bet pēdējā ar 19 punktiem 22 cīņās ir “Metta”.