×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
28. augusts, 2015
Drukāt

Kurzemes Dzejas dienas šogad Saldū

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 12. septembrī, Saldū notiks Kurzemes Dzejas diena, kurā piedalīsies Liepājas, Ventspils, Talsu, Tukuma, Kuldīgas un Saldus puses dzejnieki, aģentūra LETA uzzināja Saldus novada pašvaldībā.

Plkst.11 Saldus pilsētas bibliotēkā notiks svētku atklāšanas pasākums “Ja ir atslēgas, apvārsnis atveras”. Dzejas dienu īpašais viesis būs dzejnieks un dziesmu tekstu autors un mūziķis Guntars Račs.

Plkst.12.30 J.Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā sāksies Kurzemes dzejnieku un bardu programma “Novadu PIN kods”.

Plkst.14 Kapelleru namā notiks Saldus mākslinieku dzejai veltītās izstādes pasākums “Sirds kūst no laimes skaistuma uzrunāta”.

Plkst.15 sāksies Kurzemnieku dzejas aplis “Ja viss iet uz riņķi, pie apļa pieturies”, kas norisināsies jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centra “Šķūnis” pagalmā un kurā dzejnieki veidos kopīgu stāstu. Plkst.15 “Šķūņa” semināru telpā paredzēta arī tikšanās ar Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” 2015.gada balvas ieguvēju Valteru Dakšu.

Plkst.16.30 Saldus Mūzikas un mākslas skolā atklās izstādi “Māra Čaklā dzejas ilustrācijas”, bet plkst.17 turpat sāksies pasākums “Kāpēc dzenis nemeklē vārdus”, kurā dzejas darbnīcas un sarunas par dzeju vadīs literāti Sandra Vensko un Jānis Vādons.

Plkst.18 Saldus mūzikas un mākslas skolas koncertzālē sāksies Dzejas dienas noslēguma pasākums “Kāds noslēpums vienmēr ir atklājams” un dzejnieku un mūziķu sadarbības kopprojekts “Atkal ir debesis pušu”. Pasākuma noslēgumā paredzēta simboliskās atslēgas nodošana Liepājas puses dzejniekiem, kuri Kurzemes Dzejas dienas rīkos nākamgad.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+