Mobilā versija
+4.4°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
19. decembris, 2014
Drukāt

Kurzemes Radio atjauno Kurzemes hercogisti – sāk skanēt arī Jelgavā

Foto no Kurzemes Radio arhīva.Foto no Kurzemes Radio arhīva.

Ar 17. decembri oficiāli tiek izziņots, ka komercradio stacija AS “Kurzemes Radio” sāk skanēt Jelgavā. “Kurzemes Radio” Jelgavā ir dzirdama 92,6 megahercu (MHz) frekvencē.

“Kurzemes Radio” ir veiksmīgi iekarojis Kurzemes radio tirgu, kļūstot par vienu no klausītākajām radio stacijām Kurzemē. Aktīvas konkurences ietekmē spēj veiksmīgi darboties, attīstīties un ar radio programmas saturu iekarot kurzemnieku sirdis. Tas ir vairāku gadu darbs, ieguldījums, kā rezultātā ir izveidots ļoti veiksmīgs, spēcīgs tēls un atpazīstamība Kurzemē un Latvijā.Attīstoties un paplašinoties, “Kurzemes Radio” ir ieguvis ferkvenci Zemgales pilsētā Jelgava.

Par paplašināšanos AS “Kurzemes Radio” valdes priekšsēdētāja Dace Jamonte izteikusies: “Savos 17 pastāvēšanas gados “Kurzemes Radio” ir attīstījies, noturējis savu vietu tirgū un kļuvis par savējo lielākai daļai kurzemnieku. “Kurzemes Radio” sekmīgi darbojas un veiksmīgi konkurē ar lielo budžetu raidorganizācijām. Jau no darbības sākuma “Kurzemes Radio” apraide notiek, izmantojot piecās Kurzemes pilsētās izvietoto tehniku. Sagaidot savu 18.jubileju ar prieku varam paziņot, ka “Kurzemes Radio” apraides tīkls ir ievērojami paplašinājies un tagad varam piedāvāt savu programmu arī Jelgavas pilsētas iedzīvotājiem. Kā zināms no vēstures, Jelgava ir bijusi Kurzemes hercogistes galvaspilsēta, tādēļ, ejot hercogam Jēkabam pa pēdām, “Kurzemes Radio” centīsies iekarot arī jelgavnieku uzticību. Aicinām piedalīties konkursos, sveikt savējos jubilejās, ziņot par aktuālāko un ļoti ceram, ka kļūsim par savējo.”

“Kurzemes Radio” ir pirmā un lielākā reģionālā komercradio stacija Latvijā. Ēterā tiek atskaņotas 20. un 21. gadsimta leģendārākās dziesmas. Pārsvarā angļu un latviešu valodā. Mūzikas formāts: CHR (Current Hit Radio) un AC (Adult Conterporary)‏. “Kurzemes Radio” ēteru papildina ziņas, raidījumi, konkursi. Apraide visu diennakti 5 raidītāju tīklā : Liepājā FM 88,4 Kuldīgā , Talsos FM 106,4 Ventspilī FM 107,9 Saldū FM 98,9 Tukumā, Jūrmalā FM 92,4, kā arī dzirdams Pierīgā. No 17. decembra apraidi papildina iegūtā 92,6 (MHz) frekvence Jelgavā.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+