Kultūra
Kultūrpolitika

“Kurzemes Radio” jubilejā “Acīte”0

Ekrānšāviņš no Kurzemes radio mājas lapas.

Latvijā pirmā un lielākā reģionālā radiostacija “Kurzemes Radio” 25. maijā svin 21 gada jubileju, tādēļ visas dienas garumā kopā ar “Kurzemes Radio” personībām tiks sagaidīts jauns darba cēliens.

Sagaidot un svinot uzņēmuma 21. dzimšanas dienu, radio personības visas dienas garumā piedāvās kopā izklaidēties un iegūt balvas, informē Evija Gintere, “Kurzemes Radio” Reklāmas un mārketinga daļas vadītāja.

Zoles spēlmaņi zinās, ka divdesmit viens tiek saukts par “Acīti”, tādēļ šogad tāda ir arī dzimšanas dienas tēma. Katras stundas divdesmit pirmajā minūtē klausītājam būs iespēja spēlēt kāršu spēli “Acīte” jeb “Divdesmit viens” ar kādu no ētera personībām. Spēle tiks sākta plkst. 7:21 kopā ar Daci Blathenu un Edmundu Aizkalnu. Ar viņiem būs divas spēles līdz plkst. 9, bet pēc tam līdz plkst. 11 studijā spēli vadīs Edmunds un Saulainā Rīta koncerta viesis Kristaps Čimbars. Dienas otrajā pusē Māris Dadzis aicinās uzspēlēt “Acīti”, bet no 14 līdz 18 studijā darbosies Ieva Dzene un Emīls Kazakovs. Tā kā 25. maijs ir piektdiena, tad no 18 līdz 19 ēterā raidījums Skatuves putekļu stāsti kopā ar Daci Blathenu un raidījuma viesi – dziedātāju, mūziķi Lauri Valteru. Savukārt, pēdējās spēles notiks kopā ar Ievu Dzeni un Edgaru Čeporjus.

LA.lv