×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
5. augusts, 2015
Drukāt

“Kurzemes Radio” piedāvā “Kuldīgas Live Fest 2015” tiešraidi

Foto - LetaFoto - Leta

No 7. līdz 8. augustam festivāla „Kuldīgas Live Fest 2015” notikumus un festivāla atmosfēru tiešajā ēterā un internetā www.kurzemesradio.lv piedāvās Kurzemē lielākā reģinālā komercradio stacija „Kurzemes Radio”. Tiešās translācijas laikā ikvienam būs iespēja sekot līdzi festivāla norisei, kā arī intervijām ar māksliniekiem.
Festivāla „Kuldīgas Live Fest 2015” norises vietā atradīsies „Kurzemes Radio” brīvdabas radio studija, kurā visu festivāla laiku darbosies „Kurzemes Radio” ētera personība DJ Docents, kā arī atraktīvā Laura Volkonovska un Itija Vespere, piedāvājot apmeklētājiem un Kurzemes Radio klausītājiem baudīt festivāla atmosfēru un intervijas ar māksliniekiem. „Kurzemes Radio” festivāla tiešraidi piedāvā otro gadu. Pēc lielās klausītāju atsaucības tika nolemts šo tradīciju turpināt.
Festivāla tiešā translācija sāksies 7. augustā plkst. 18:00 ar mākslinieku un apmeklētāju intervijām. “Kurzemes Radio” festivāla “Kuldīgas Live Fest 2015” tiešraides laikā piedāvās translācijas ar ārzemju galvenajiem māklsiniekiem – Bay City Rollers starring Les McKeown, Sweet, Secret Service, The Rubettes feat. Alan Williams, SLADE un pašmāju mūziķiem – Opus Pro, Ivo Fomins, Colt un daudziem citiem, kā arī intervijas no “Kurzemes Radio” brīvdabas radio studijas.
Šogad festivāla apmeklētājiem „Kurzemes Radio” piedāvās iespēju nofotogrāfēties kopā ar Hercogu Jēkabu uz sarkanā paklāja pie „Kurzemes Radio” fotoostas, iejusties radio DJ tēlā, saņemt pārsteiguma balvas un vērot intervijas ar iemīļotajiem latviešu un ārzemju mūziķiem.
Festivāla tiešraidi iespējams klausīties www.kurzemesradio.lv vai apraidē “Kurzemes Radi” raidītāju tīklā: Liepājā FM 88,4; Kuldīgā , Talsos FM 106,4; Ventspilī FM 107,9; Saldū FM 98,9; Tukumā, Jūrmalā FM 92,4 un Jelgavā FM 92,6, kā arī aktualitātēm iespēja sekot līdzi “Kurzemes Radio” sociālo tīklu profilos: facebook.com/KurzemesRadio; twitter.com/KurzemesRadioLV un draugiem.lv/kurzemesradio.
“Kurzemes Radio” ir pirmā un lielākā reģionālā komercradio stacija Latvijā. Ēterā tiek atskaņotas 20. un 21. gadsimta leģendārākās dziesmas. Pārsvarā angļu un latviešu valodā. Mūzikas formāts: CHR (Current Hit Radio) un AC (Adult Conterporary).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+