×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
25. maijs, 2012
Drukāt

Kurzemes radio svin un attīstās

radio_6

Šodien Kurzemes radio svin 15 gadu jubileju. Visu dienu ēterā dzied un runā Latvijā pazīstami mūziķi – Andris Ērglis, Ivo Fomins, Liene Šomase, Aija Andrejeva un daudzi citi.
 Kurzemes radio klausītājiem un sadarbības partneriem ne tikai šī diena, bet viss 2012. gads ir dāvanām, konkursiem, pasākumiem un pārsteigumiem bagāts. 


Pirms piecpadsmit gadiem Kurzemes radio savu skanējumu sāka kā pirmā un joprojām lielākā reģionālā raidstacija Latvijā. Šo gadu laikā radio izveidojies spēcīgs tēls ar plašu atpazīstamību. Šobrīd ik dienu Kurzemes radio klausās 75 – 80 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, pārsvarā aktīvākajā vecumā no 17 līdz 55 gadiem. Pēc pētījumu aģentūras “TNS Latvia” datiem, Kurzemes radio pēc klausītāju skaita ieņem otro vietu starp visām šajā novadā dzirdamajām radiostacijām. Kurzemes radio klausās katrs piektais kurzemnieks.

Veiksmīgi izvēlētais mūzikas formāts, oriģinālraidījumi, to vadītāji, kā arī ziņas atspoguļo Kurzemes radio būtību.

 

“Lai akcentētu radio lokālo nozīmi, sadarbojamies ar lielāko daļu Kurzemes pašvaldību un gatavojam aktuālākās novadu ziņas. Regulāri ir dzirdamas Kuldīgas, Skrundas, Saldus, Tukuma, Rojas, Kandavas, Talsu un Liepājas ziņas. Tā klausītāji uzzina par Kurzemes novada kultūras un sadzīves notikumiem, gaidāmajiem pasākumiem.

 

Ņemot vērā mūsu klausītāju intereses, gatavojam arī dažādas ziņas ar tematisku ievirzi – vasarā ļoti populāras ir dārza ziņas, modes ziņas, kā arī gadsimtu un autoziņas,” stāsta Kurzemes radio valdes priekšsēdētāja Dace Jamonte.

Viens no raidstacijas populārākajiem raidījumiem ir Andra Grīnvalda vadītais “Autolaiks”, kuru atzinīgi novērtējuši arī reklāmdevēji.

Radio ir sava mājaslapa kurzemesradio.lv, kurā var arī klausīties raidījumus. Protams, aktualitātēm radio var sekot arī sociālajos tīklos “Twitter”, “Facebook”, “draugiem.lv”.

“15 gadi norāda, ka Kurzemes radio ir stabila vērtība. Šajos gados radio ir attīstījies, palielinājis auditoriju un ir gatavs izkāpt no pusaudža vecuma,” rezumē D. Jamonte.

Dzimšanas dienas svinības, kas šodien priecēs Kuldīgas iedzīvotājus un visus Kurzemes radio klausītājus, turpināsies Kuldīgas pilsētas svētkos 20. jūlijā ar brīvdabas karaokes pasākumu “līdz pat rīta gaiļiem”.

 

Uzziņa

Kurzemes radio skan:

Liepājā: FM 88,4 Mhz;

Ventspilī: FM 107,9 Mhz;

Tukumā: FM 92,4 Mhz;

Saldū: FM 98,9 Mhz;

Kuldīgā, Talsos: FM 106,4 Mhz.

 

NOPIETNI UN AR SMAIDU

Kurzemes radio ēterā darba dienās regulāri skan un mājaslapā lasāmi SOS sludinājumi. Lūk, daži:

Iespējams, Ugālē klīst vilka šķirnes suns, bailīgs.

14. maijā autobusā maršrutā Rīga–Kuldīga ir atrasta kredītkarte un kodu karte.

Talsu novada Lībagos ir pieklīdusi tele.

Atrastas melnas lūgšanu krelles jeb rožukronis, kurš atradās brūnā ādas penālī. Atrasts starp Īvandi un Ēdoli.

Tukumā pazudis melns, balts runcis, 10 gadus vecs. Iespējams, ļaunprātīgi aizvests no mājām.

Aizputē atrasts gredzens ar gravējumu – Andim no krustmātes.

Priekules maizes ceptuvē ir pieklīduši divi rotveilera šķirnes suņi ar astītēm. Puika un meitene, draudzīgi pret apkārtējiem.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+