Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
19. maijs, 2015
Drukāt

Kurzemes reģiona policija brīdina par krāpniekiem – dzīvokļu izīrētājiem (5)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes (KRP) Kuldīgas iecirknī pēdējo mēnešu laikā konstatēti vairāki gadījumi, kad tiek apkrāpti cilvēki, kuri vēlas īrēt dzīvokļus, informē KRP pārstāve Signe Šteinberga.

Policijā ar iesniegumiem vērsušās personas, kuras populāros sludinājumu portālos bija publicējušas sludinājumus par to, ka vēlas īrēt dzīvokli. Uz sludinājumiem atsaukušies krāpnieki un apgalvojuši, ka viņiem ir ko piedāvāt, taču, lai varētu apskatīt piedāvāto dzīvokli, prasījuši veikt priekšapmaksu, ieskaitot naudu bankas kontā.

Pēc naudas saņemšanas turpmākā saziņa pārtrūkusi, bet, ierodoties norādītajā adresē, potenciālie īrnieki sastapuši cilvēkus, kuri tur jau dzīvo un negrasās dzīvokli izīrēt.

Policija aicina cilvēkus neuzķerties uz šādām un līdzīgām krāpnieku viltībām, neveikt maksājumus, iekams nav sagatavots un parakstīts īres līgums.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Kādreiz Latvijā bija godīgi cilvēki. Es iedevu atslēgas draugam vai kaimiņam, kad braucu prom uz ilgāku laiku. Nekas nepazuda, puķes un dzīvokli uzmanīja. Bija tikai viena atslēga un plānas finiera ārdurvis. Varbūt atjaunosim šo dzīves veidu Latvijā? Rūpēsimies viens par otru!

 2. kads stulbums ieprieks maksaat??
  nekad taada doma man nenaak prataa.

 3. Esmu neizpratnē. Ja bankas konta numurs ir zināms – vai tad krāpnieki jau nav aizturēti? Ja nav, tad kāpēc? Ja ir, tad kāpēc netiek publiskota info par to, ka noziedznieki ir notverti?
  Līdz šim neesmu dzirdējis, ka kāds varētu atvērt kontu bankā bez personu apliecinoša dokumenta.

 4. Bijušais īrnieks Atbildēt

  Jāpiebilst, ka lielākā daļa izīrētāju vispār nevēlas slēgt īres/nomas līgumu, lai izvairītos no jebkādas atbildības un saistībām. Piedāvā tā teikt “uz goda vārda” izīrēt. Līdzko ieminies par īres līgumu, tie ar tevi vairs nekomunicē. Esiet uzmanīgi!

  • Ne jau tādēļ,ka baidās no atbildības,bet gan tādēļ,ka tie izīrēšanas ienākumi būs papildus peļņa,no kuras jāmaksā nodokļi,tādēļ jau gandrīz visu sarunā tā,kā Jūs sakiet ,uz godavārdu. Kaut gan līgums ir nopietnāk un labāk abām pusēm ,jo arī īrnieks nes atbildību par kādu tīšu vai netīšu kaitējumu dzīvoklim.

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+