×
Mobilā versija
+9.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
11. decembris, 2013
Drukāt

Kurzemes seniori Liepājā ieskandina Ziemassvētkus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kurzemes seniori trešdien Liepājas Pensionāru biedrības rīkotajā tradicionālajā un vienmēr kupli apmeklētajā sadziedāšanās un sadancošanās koncertā ieskandināja Ziemassvētkus, portālu “LA.lv” informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Koncertā piedalījās 24 kolektīvi ar vairāk nekā 200 dalībnieku no visas Kurzemes. Liepāju pārstāvēja seši dziedoši kolektīvi. Pārējie dalībnieki bija ieradušies no apkārtējiem Kurzemes novadiem – Durbes, Nīcas, Grobiņas, Aizputes, Vērgales un citiem novadiem. Tālākie viesi mērojuši ceļu pat no Brocēniem, Sabiles, Saldus, Kuldīgas, klāsta Jākobsone.

Katrs kolektīvs izdziedāja vai izdejoja divus priekšnesumus, bet koncerta noslēgumā visi kopkorī nodziedāja “Klusa nakts, svēta nakts”. Koncertu vadīja bijušais Liepājas teātra aktieris Jānis Dreiblats. Senioru koncerts turpinājās līdz pēcpusdienai ar dejām un lustēšanos Valda Aivara muzikālajā pavadījumā.

Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš koncerta ieskaņā izteicis pateicību Liepājas Pensionāru biedrības vadītājai, pasākuma menedžerei Astrīdai Vērdiņai, kura kopā ar biedrības aktīvistiem jau vairāk nekā desmit gadus spēj noorganizēt skaistus un neaizmirstamus Kurzemes senioru sadancošanās un sadziedāšanās svētkus Liepājā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+