×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
14. janvāris, 2018
Drukāt

Sliktam piemēram nesekos. Kūtris negrasās pamest “No sirds Latvijai” (4)

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

Gunārs Kūtris

“Netaisos pamest partiju “No sirds Latvijai” tikai tāpēc, ka tuvojas Saeimas vēlēšanas”, atzinis Saeimas deputāts Gunārs Kūtris.

Deputāta Ringolda Baloža izstāšanos no NSL frakcijas Kūtris atturējās komentēt, jo pats vēl ar viņu nav runājis. Vienlaikus viņš uzsvēra, ka negrasās pamest partiju tikai tāpēc, ka tuvojas Saeimas vēlēšanas.

“Noteikti negrasos pamest partiju. Ja esmu konkrēto programmu solījis vēlētājiem īstenot, tad nelēkāšu no vienas vietas uz otru tikai tāpēc, ka tuvojas vēlēšanas un jāmeklē, kur siltāks un labāks. Turpinu strādāt kā deputāts un daru godīgi savu darbu. Man nepatīk tie, kas lēkā,” teica Kūtris.

Pēc deputāta domām, visticamāk, beidzot pastāvēt NSL frakcijai, darbu Saeimas Mandātu un ētikas komisijā viņam būs jāatstāj, jo saskaņā ar Saeimas kārtības rulli ir komisijas, kurās ir pārstāvniecība tika no konkrētām frakcijām, norādīja deputāts. Tā tas ir Nacionālās drošības komisijā (NDK) un līdzīgi arī Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā.

“Tikko kā frakcija juridiski beidz pastāvēt, tā juridiski šie deputāti šajās komisijās nepiedalās. Pēc būtības nekas nemainās, vienīgi šajās komisijās ir mazāk deputātu. Man vieglāk, jo nav tik daudz darba,” teica opozīcijas deputāts.

Viņš vērsa uzmanību, ka no frakcijas un partijas viedokļa nav patīkami, ja cilvēki aiziet, bet pauda sapratni, ka šis ir vēlēšanu gads un katrs domā par savu nākotni. Deputāts norādīja, ka neņemas spriest par patieso Baloža aiziešanas motivāciju, taču iepriekš no partijas aizgājušo kolēģu Silvijas Šimfas un Arvīda Platpera lēmumu pamatā nav bijis iemesls – partijas programma, bet gan nākotnes skatījums par savu likteni.

“Nav patīkami, jo šī situācija zināmā mērā atņem frakcijai kādu atbalstu no administratīviem resursiem, bet kopumā vēlēšanās piedalās partija, ne frakcija, tādēļ turpināsim darboties. Pašiem, kad aiziet kolēģi no mazās grupiņas jeb frakcijas, iekšējā sajūta nav patīkama,” piebilda Kūtris.

Bez Baloža, Ingunas Sudrabas un Kūtra NSL Saeimas frakcijā strādā arī Aivars Meija un Romāns Mežeckis.

Jau ziņots, ka Balodis nolēmis izstāties no NSL Saeimas frakcijas, lai tādā veidā paustu savu kritisko attieksmi pret Sudrabas kā “Oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas vadītājas darbu.

Līdz ar Baloža lēmumu NSL zaudēs frakcijas statusu, un NSL pārstāvji Saeimā darbosies kā neatkarīgie deputāti. Frakcijas statuss tiks zaudēts, jo tajā vairs nebūs nepieciešamie vismaz pieci deputāti no viena 12.Saeimas vēlēšanu kandidātu saraksta.

Pēc frakcijas statusa zaudēšanas NSL vairs nepienāksies frakcijas konsultanti, automašīna un frakcijas telpas parlamentā, kā arī frakcijām piešķiramie saimnieciskie un reprezentācijas izdevumi.

Tas ietekmēs arī NDK sastāvu, kā arī Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju. Par izmaiņām komisiju sastāvā jālemj Saeimai. Saeimas Juridiskā biroja vadītāja Dina Meistere atgādināja, ka NDK darbojas pa vienam deputātam no katras frakcijas, bet Mandātu komisijā – pa diviem.

Sudrabai Baloža lēmums pamest frakciju ir pārsteigums. Viņa atzina, ka par šādu viņa lēmumu nav informēta, kā arī atteicās komentēt situāciju plašāk, pirms tikšanās ar Balodi. Šī tikšanās varētu notikt nākamnedēļ, teica NSL vadītāja.
Vairāk par šo tematu lasiet šeit

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  ========

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  kas arī bija jāpierāda.

 3. Šis taču pa tiešo zīž Sud…as pupu… 🙂

 4. Šķēles novēlējums Latvijā, jo lielāks kretīns, jo augstākā amatā, joprojām darbojās!

Draugiem Facebook Twitter Google+