×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
14. maijs, 2016
Drukāt

Kūtris: NSL koncentrējas uz saturu, bet neprot izmantot atbilstošu rīcības formu (5)

Foto-LETAFoto-LETA

Partija “No sirds Latvijai” (NSL) politikā liek akcentu uz saturu, lai atrisinātu valsts problēmas, taču politiskais spēks neprot izmantot atbilstošu rīcības formu, 14.maijā NSL kopsapulcē norādīja partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētājas vietnieks Gunārs Kūtris.

NSL koncentrējas uz saturu, lai likumos izrevidētu sliktās normas un piedāvātu saprātīga izmaiņas, taču nepieciešams koncentrēties arī uz atbilstošas formas izmantošanu. Kūtris gan ar sarkasmu vērsa uzmanību, ka partijas pārstāvji neprot uziet uz Saeimas tribīnes un sist ar kurpi, kā arī neprot uzstāties ar runām, kurās tiek aizskartas citas personas.

Politiķis norādīja, ka partijas pārstāvji Saeimā ir atbalstījuši ģimenes vērtības, sekojot līdzi, lai attiecībā uz vecāku un bērnu tiesībām netiktu pieļauts tāds regulējums, kāds tiek piemērots atsevišķās Rietumeiropas valstīs.

NSL frakcijas vadītājas vietnieks kritiski pievērsās jautājumam par nepieciešamību politiķiem deklarēt arī politiski pietuvinātās personas. Viņš ar humoru norādīja, ka dokumentos nāksies minēt visus partijas biedrus.

Kūtris kritizēja Saeimas lēmumu piešķirt tiesības policijai prasīt no iedzīvotājiem, lai viņi bezmaksas nodod policistiem kādus dokumentus vai materiālus.

Parlaments aprīlī trešajā, galīgajā, lasījumā pieņēma likuma grozījumus, nosakot tiesības policistiem atbilstoši kompetencei pieprasīt un saņemt bez maksas informāciju arī no privātpersonām.

Šodien kopsapulcē paredzēts ievēlēt arī partijas vadītāju un uz šo amatu pretendē viena kandidāte – pašreizējā vadītāja Inguna Sudraba.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Gunār, vai tu esi paskatījies, palasījis, kādi top likumi un vai esi dauzījis ar kurpi, kā Hruščovs pa ANO tribīni, bet tu pa Saeimas tribīni, ka tādus likumus nevar nobalsot ne 1., ne 5-tajā lasījumā. Man kauns lasīt tos. Tev nav kauns? Kur ir tavas runas Saeimā? Visi 83 deputāti nobalso “PAR” Tieslietu ministrijas kriminālu, zemes haizivju interesēs sagatavotu likumprojektu par zemes zem mājām izpirkumu. Tev nav kauns, Ingūnai Sudrabai un visiem jūsu partijas deputātiem nav kauns? Man pašai kauns! Es kā juriste nevaru saprast, ar kuru galu deputāti domā. Nu nevar tādus likumus laist cauri saskaņošanai ministrijās, sekretāru sanāksmēs, MK komitejā un balsot Saeimā. Skumji kopā ar tevi, Gunār. Cik tev tā darba – izlasi likumus un dod pretsparu no Saeimas tribīnes, skaļi un drusku bezkaunīgi, dod pa mizu ministriem, Rasnačam. Bet tu kā iegāji Saeimā, paliki tāds pats kurls kā visi citi nejuristi un nemākuļi. Man kauns.

 2. fakts paliek fakts Atbildēt

  Vienīgā partija, kurai patiesi rūp stipra, latviska Latvija ir Nacionālā Apvienība.

  • kūtri, beidz cildināt pats sevi, izsmiekls tāds!!!

  • Fakts ir ne fakts Atbildēt

   NA ir vienīgā partija, kas ved Latviju postā un nebūtībā, tracina tautas, atbalsta tieslietu haosu, laiž uz Saeimu koruptīvus likumus. TB/LNNK un tagad NA ir otrais spārns SC vai Sakaņai uz Maskavas kursu.

   NA ne tik cik aiz naga melns nav izdarījusi neko labu Latvijai, tikai plātās ar latvietību kā tukšu salmu kūlēji un lien dzemdību lietās. Dzemdību un abortu partija.

 3. Nu cik var gaidīt? Atbildēt

  Latvieši pamet Latviju! Cilvēki ir līdz riebumam noilgojušies pelnīt Normālas algas. Tā lai var skaidrā nopirkt, vai jaunu televizoru, vai veļas mašīnu, vai ledusskapi! Nekādi kredīti! Esam jau Impotenti palikuši no tiem kredītu pakaļ metējiem! Kaut jūs zilās liesmās sadegtu! Latvieši, kuri vakar vēl cerēja, lauzās, šodie tomēr apjēdz, ka šādi viss lido uz pelēcību, bezcerību! Gaismu tuneļa galā, šajā mūžā Latvijā vairs neredzēt!

Draugiem Facebook Twitter Google+