×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
22. maijs, 2018
Drukāt

Kūtris startēs no ZZS saraksta (10)

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

Saeimas deputāts Gunārs Kūtris, kurš šajā parlamenta sasaukumā pārstāvēja Ingunas Sudrabas partiju, “piekritis piedāvājumam” 13.Saeimas vēlēšanās kandidēt no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta, aģentūrai LETA apliecināja pats politiķis.

Kūtris uzrakstījis iesniegumu par izstāšanos no partijas “No sirds Latvijai”. Vaicāts par iespēju iestāties kādā no ZZS veidojošajām partijām, politiķis norādīja, ka viņš ir pārdomās par to.

Deputāts piekritis kandidēt no ZZS saraksta, jo politiskā spēka programmā ir tās pašas, tajā skaitā konservatīvās vērtības, kuras viņš pārstāv, un atšķirības ir vien niansēs. Politiķis norādīja, – ja nākamajā sasaukumā ZZS veidos koalīciju un viņš tiks ievēlēts Saeimā, tad būs iespēja būtiskāk ietekmēt likumus “uz labo pusi”.

Vaicāts par to, kā tālāk strādās līdz 12.Saeimas pilnvaru beigām, politiķis norādīja, ka parlamentā atbalstīs tās iniciatīvas, kuras atzīs par labām.

Kūtris piekritis kandidēt pēc ZZS valdes locekļa, Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes priekšsēdētāja Edgara Tavara priekšlikuma. Tavars aģentūrai LETA skaidroja, ka pirms Kūtra uzrunāšanas vērsies pie Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS) un ZZS Saeimas frakcijas un Latvijas Zemnieku savienības priekšsēdētāja Augusta Brigmaņa, kuri esot pozitīvi raudzījušies uz šādu iespēju.

Tavars norādīja, ka Kūtris esot paudis arī gatavību saistīt savu nākotni ar LZP.

Kā ziņots, Kūtris jau iepriekš bija norādījis, ka nekandidēs no NSL saraksta, norādot uz grūtībām realizēt kādas idejas, esot opozīcijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Kurš maksā, tas pasūta mūziku un lieto Kūtri! Tieši tā tas tagad izskatās!

 2. Agrāk bija cienījams jurists – pat autoritāte. Tagad partiju maiņa parāda, ka tīko tikai pēc siltas vietiņas. Tagad to atradis lemberga padusē

 3. RE,kur mazais virins jau ielidis.visu laiku tupeja Ssudrabai zem brunciem,tagad palikas auksti ,jasaak meklet biezaka villina.

 4. Par staigulem noteikti nebalsošu!

 5. Es par staiguļiem noteikti nebalsošu!

 6. Dievs, tava zeme deg Atbildēt

  Tā jau ir jauna nelaime. Kūtris s
  ēž Saeimā un neko nav darījis tā darba kvalitātei un n ekur neko par sevi nav parādījis. Tāds ir ZZS sastāvs – komunisti rullē.

 7. politiskās staigules….par vēdera tiesu

 8. kūsis ne Kūtris ! Atbildēt

  Kādas “konservatīvās vērtības” Lemberga dominētā ZZS aizstāv? Tikai padomisko, komūnistikso oligarhu vērtības, nevis latviešu tautas.

 9. Vienalga zem kāda karoga, ka tikai pie SILES! ZZS vēlētājs arī nav nekāds intektuālis, ir cerība ka biļetetenā neizsvītros.

 10. Te pienāca Kinzulis - Atbildēt

  ar skatu uz Kremli – tā lidz šim, bet rīt?

Draugiem Facebook Twitter Google+