Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
26. aprīlis, 2014
Drukāt

Ķuzim piešķirta Goda zīme “Latvijas Valsts policijai 95” (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts policijas priekšnieks ģenerālis Ints Ķuzis.

Par godu Latvijas neatkarības atjaunošanas 24.gadadienai Valsts policijas apbalvojumu “Jubilejas Goda zīme “Latvijas Valsts policijai 95″” saņēma Valsts policijas (VP) priekšnieks ģenerālis Ints Ķuzis, aģentūru LETA informēja Iekšlietu ministrijas pārstāve Gunta Skrebele.

Kārtējā speciālā dienesta pakāpe pirms termiņa tika piešķirta VP priekšnieka vietniekam, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšniekam pulkvežleitnantam Artim Velšam.

Piektdien, 25.aprīlī, notika svinīga iekšlietu nozares darbinieku apbalvošana par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi un tika apbalvoti 73 iekšlietu nozares darbinieki.

Ar Ministru kabineta Atzinības rakstu tika apbalvotas trīs Valsts robežsardzes amatpersonas un ar Ministru prezidenta Pateicības rakstu – četras Valsts robežsardzes amatpersonas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. VAI NAV JAUKI SAŅEMT APBALVOJUMU, JA NAV APKAROTAS TOČKAS??? IR POLICISTI, KURIEM ŠIS APBALVOJUMS TIEŠĀM PIENĀKTOS, BET APŠAUBU, VAI TUR VIŅI BŪS NOMINĒTI ??????????? REDZĒSIM!!!

  2. Vai tas būtu par cītīgu točku un špaisu apkarošanu?

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+