×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
9. aprīlis, 2015
Drukāt

Kuzina biedrība lūgs Putinu atzīt vairākas Latvijas pilsētas par “varoņu pilsētām” (10)

Kuzins

Topošā biedrība “Eirāzijas Savienība” lūgs Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu atzīt vairākas Latvijas pilsētas par “varoņu pilsētām”, lai izrādītu godu cīnītājiem pret nacismu, informēja vēl nereģistrētās organizācijas valdes priekšsēdētājs Jānis Kuzins.

Sagaidot Otrā pasaules kara noslēguma 70.gadadienu “de iure”, biedrība “Eirāzijas Savienība” lūgs Putinu par “varoņu pilsētām” atzīt Rīgu, Liepāju, Rēzekni un Daugavpili, jo šo pilsētu iedzīvotāji “braši cīnījušies pret okupantiem – nacistiem”. “Viņiem gods un slava!” par cīnītājiem izsakās Kuzins.

Viņš arī skaidro, ka biedrība joprojām nav reģistrēta Uzņēmumu reģistrā, taču atbilde par reģistrāciju tiek gaidīta šodien.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. Vai šādas publikācijas Latvijas plašsaziņas līdzekļos nav pārāk liela goda izrādīšana vienam kretīnam?

 2. kad Riga un Rezeknee ... Atbildēt

  ienaaca krievu okupanti tu vatnik veel tradies okupantanta daiktaa!!!!!

 3. Ivanam,kas sevi deeve par jaaniti Atbildēt

  Smerdeli,ko tev vajag atziit Latvijas pilseetas? Kadu putinna palidziibu tu gribi? Tavs pretigais vatnika feiis prasas pec duures!!!!

 4. Eirāzijas savienība? Kāds sakars Latvijai ar Eirāziju? Vai tiešām reģistrēs???

 5. Prātiņ,nāc mājās! Atbildēt

  Rīgā un Rēzeknē iedzīvotāji braši cīnījās pret okupantiem-nacistiem??!!

 6. Tas idiots nezina,ka Rīgu vācieši atdeva bez kaujām.Varbūt krievu varonība izspaudās laupīšanās un izvarošanās?

 7. Ja tas būtu tā kā skaisti ši doma pasniegta…
  Tad pieskaitot Krievijas Bizantijas domāšanu – šis pilsētas tiktu oficiāli atzītas par Krievijas interesi ar potenciālu iespēju tur iejaukties un t.t.t.
  Ko Latvijas valdošās biezpiengalvas – jau līdzīgi gudro par krievu valodas publisku atzīšanu kā valsts valodu caur TV jaunu kanālu. ai ar 7. kanālu nepietiek? SK. lietuviešus- apmelo – taisa ciet…
  Biezpiengalvām – es te nolikšu tikai teļādu un lai tur es saimnieks – tā teļāda tika griezta šaurās loksnītēs loksnītēs…

 8. Vēl viens .. sarakstā!

 9. Tas Kuzja sen nav dabūjis pa aci.

 10. Krievu okupanti 1944.gada jūlijā no gaisa ar lidmašīnām sabombordēja Rēzekni. Pie tam, Rēzeknē nebija vācu karaspēka. Rēzeknē bija palikuši tikai civiliedzīvotāji. Krievu okupanti iznīcināja 95% no pilsētas, iznīcināja visu vēsturisko centru, sabumboja visus tiltus un nogalināja daudzus latgaliešu (arī citu tautību) inteliģences pārstāvjus (dzejniekus, rakstniekus, māksliniekus). Tā ir deģenerātisma augstākā pakāpe – pasludināt Rēzekni par “varoņu pilsētu”.
  Patiesībā Rēzekne ir pilsēta, kur krievu okupanti un PSRS armija pastrādāja vienu no daudzajiem kara noziegumiem pret civiliedzīvotājiem. Šādiem noziegumiem (arī Latvijas okupācijai un kolonizācijai no 1945.-1991.g.) nav noilguma – PSRS mantinieci Krieviju jāsauc pie atbildības.

Draugiem Facebook Twitter Google+