Mobilā versija
+4.0°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
3. aprīlis, 2013
Drukāt

Ķuzis aicina autovadītājus uzlabot braukšanas iemaņas

LETA, Sieviešu dienas rallija dalībnieceLETA, Sieviešu dienas rallija dalībniece

Viena no šā gada prioritātēm ir padziļināta iemaņu apgūšana autovadītājiem, trešdien konferencē “Satiksmes drošības pilnveidošanas tiesiskie un praktiskie aspekti” teica Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

“Jautājums par padziļinātu praktisku autovadītāju iemaņu apgūšanu ir viena no lietām, kurām šogad būtu jāpievērš uzmanība,” norādīja Ķuzis.

Savukārt iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis konferencē atgādināja, ka tendences bojāgājušo ziņā uz Latvijas autoceļiem ir pozitīvas – bojāgājušo skaits turpina samazināties.

Vienlaikus gan viņš uzsvēra – lai arī bojāgājušo skaits turpina samazināties, tas joprojām ir augstāks nekā vidēji Eiropā.

Kā vienu no rīkiem, kas palīdzējuši samazināt bojāgājušo skaitu uz autoceļiem, Kozlovskis minēja sabiedrības informēšanas kampaņas. Savu ieguldījumu snieguši arī fotoradari.

Konferencē Latvijas pārstāvji izvērtēs vispārējo ceļu satiksmes drošības stāvokli, savukārt Eiropas ceļu policijas tīkla “TISPOL” pārstāvji no Somijas un Vācijas runās par šiem jautājumiem starptautiskajā kontekstā.

Konferencē tiks apskatīti arī autopārvadājumu uzraudzības, kriminālpolicijas un kārtības policijas sadarbības, eko braukšanas un citi aktuālie jautājumi. Par situāciju savās valstīs un atsevišķām problemām tajās stāstīs arī Polijas, Igaunijas un Lietuvas ceļu policijas vadības pārstāvji.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+