×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
3. aprīlis, 2013
Drukāt

Ķuzis aicina autovadītājus uzlabot braukšanas iemaņas

LETA, Sieviešu dienas rallija dalībnieceLETA, Sieviešu dienas rallija dalībniece

Viena no šā gada prioritātēm ir padziļināta iemaņu apgūšana autovadītājiem, trešdien konferencē “Satiksmes drošības pilnveidošanas tiesiskie un praktiskie aspekti” teica Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

“Jautājums par padziļinātu praktisku autovadītāju iemaņu apgūšanu ir viena no lietām, kurām šogad būtu jāpievērš uzmanība,” norādīja Ķuzis.

Savukārt iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis konferencē atgādināja, ka tendences bojāgājušo ziņā uz Latvijas autoceļiem ir pozitīvas – bojāgājušo skaits turpina samazināties.

Vienlaikus gan viņš uzsvēra – lai arī bojāgājušo skaits turpina samazināties, tas joprojām ir augstāks nekā vidēji Eiropā.

Kā vienu no rīkiem, kas palīdzējuši samazināt bojāgājušo skaitu uz autoceļiem, Kozlovskis minēja sabiedrības informēšanas kampaņas. Savu ieguldījumu snieguši arī fotoradari.

Konferencē Latvijas pārstāvji izvērtēs vispārējo ceļu satiksmes drošības stāvokli, savukārt Eiropas ceļu policijas tīkla “TISPOL” pārstāvji no Somijas un Vācijas runās par šiem jautājumiem starptautiskajā kontekstā.

Konferencē tiks apskatīti arī autopārvadājumu uzraudzības, kriminālpolicijas un kārtības policijas sadarbības, eko braukšanas un citi aktuālie jautājumi. Par situāciju savās valstīs un atsevišķām problemām tajās stāstīs arī Polijas, Igaunijas un Lietuvas ceļu policijas vadības pārstāvji.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+