×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.6°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
25. janvāris, 2018
Drukāt

Ķuzis atzīst, ka degušajā policijas ēkā dūmu detektoru nebija

Foto LETAFoto LETA

Tiesībsargājošo iestāžu ēka Stabu ielā pēc ugunsgrēka, kurā pilnībā izdeguši Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieka Normunda Krapša un viņa palīdzes kabineti.

Degušajā stāvā tiesībsargājošo iestāžu ēkā Stabu ielā dūmu detektoru nebija, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma” atzina Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Ķuzis norādīja, ka ir pārrunājis šo jautājumu ar Iekšlietu ministrijas vadību. Viņš uzsvēra, ka dūmu detektoriem noteikti ir jābūt.

Ekspertīzes saistībā ar minēto ugunsgrēku aizvien notiek. VP priekšnieks norādīja, ka tām vēl ir nepieciešami vairāki mēneši.

Ķuzis piebilda, ka joprojām nav pamats uzskatīt, ka ugunsgrēks varētu būt izcēlies ļaunprātīgas dedzināšanas dēļ.

Jau ziņots, ka 2.janvārī tiesībsargājošo iestāžu ēkā Rīgā, Stabu ielā 89 izcēlās ugunsgrēks.

Ugunsgrēkā pilnībā izdega Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieka Normunda Krapša un viņa palīdzes kabineti.

Ēkā atrodas ne tikai Valsts policijas, bet arī Valsts robežsardzes un Ieslodzījuma vietu pārvaldes darba telpas.

Valsts policija saistībā ar notikušo ir sākusi kriminālprocesu. Ķuzis žurnālistiem iepriekš skaidroja, ka viena no iespējamām ugunsnelaimes izcelšanās versijām ir elektroinstalācijas problēmas.

Viņš arī atzina, ka ēka bija aprīkota ar ugunsgrēka trauksmes signalizāciju, taču tā nostrādājusi novēloti. Signalizācija nostrādājusi ēkas piektajā stāvā, kur atrodas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde.

Tikmēr iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V) atzinis, ka trūkst līdzekļu visu tiesībsargājošo iestāžu telpu atbilstošai aprīkošanai ar dūmu detektoriem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+