×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
27. janvāris, 2015
Drukāt

Ķuzis: TV operatora aizturēšana liek apšaubīt policistu profesionalitāti (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis .

Pēc iepazīšanās ar videomateriāliem un vakar radušos situāciju pie Krievijas vēstniecības Valsts policijas priekšniekam Intam Ķuzim radušās šaubas par TV3 operatora aizturēšanas nepieciešamību un darbinieku profesionalitāti, informē VP.

Ķuzis Iekšējās drošības birojam uzdevis izvērtēt šo darbinieku faktisko rīcību. Tāpat atsevišķi tiks izvērtēta arī pati aizturēšana, tās nepieciešamība un administratīvās lietas uzsākšanas pamatotība.

“Policistu rīcība nebija atbilstoša šai situācijai. Ir uzsākta dienesta pārbaude, lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus, un es vēlos, lai turpmāk šādas situācijas nebūtu iespējamas”, šodien preses konferencē pauda Ķuzis.

“Incidentā bija iesaistīti darbinieki, kas ikdienā nestrādā masu pasākumos. Tur strādāja darbinieki, kas ikdienā veic objektu apsardzes pienākumus, vērtēsim arī šo darbinieku apmācību”, teica policijas priekšnieks.

Līdz ar to šobrīd VP Iekšējās drošības birojā ir uzsākta dienesta pārbaude, kurā stingri tiks izvērtēta gan darbinieku rīcība, gan atbildība.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Profesionāls policists? Tāda ūnikuma Latvijā nemaz nav. Retie izņēmumi tikai apstiprina šo likumsakarību.

Draugiem Facebook Twitter Google+