×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
31. marts, 2012
Drukāt

Kvoruma trūkuma dēļ nevar mainīt ZRP nosaukumu

Uz Zatlera Reformu partijas (ZRP) kopsapulci sestdien, 31.martā, Rīgas Kongresu namā bija ieradies 471 biedrs, tas ir, par 69 biedriem mazāk, nekā nepieciešams kvorumam.

Kā kopsapulces dalībniekus informēja partijas priekšsēdētājs Valdis Zatlers, nepietiekamā dalībnieku skaita dēļ kopsapulce nav tiesīga pieņemt grozījumus partijas statūtos, kas paredzēja mainīt partijas nosaukumu uz Reformu partiju, veidot domi no reģionu pārstāvjiem un “aizbēdzēja” Klāva Olšteina vietā ievēlēt vēl vienu valdes locekli, kā arī atsaukt no partijas Ētikas komisijas Reini Freimani.

Pēc Zatlera ierosinājuma darbs tika turpināts ZRP sapulcē, kura uzklausīja partija Ētikas un Revīzijas komisiju ziņojumus.

Zatlers paziņoja, ka tuvāko nedēļu laikā tiks sasaukta ZRP pārstāvju sanāksme, kas būs tiesīga lemt par partijas statūtu un nosaukuma maiņu, kā arī amatpersonu vēlēšanām.

Šodien biedru kopsapulcē bija plānots mainīt partijas nosaukumu no Zatlera Reformu partija uz Reformu partija, kā arī izveidot partijas domi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+