Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
20. aprīlis, 2015
Drukāt

Kvoruma trūkuma dēļ rīt nenotiks valdības sēde (1)

Foto: Karīna MiezājaFoto: Karīna Miezāja

Vairāku ministru prombūtnes dēļ rīt, 21.aprīlī, nenotiks Ministru kabineta sēde, šodien ministriem paziņoja Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).

Saistībā ar traģiskajiem notikumiem Vidusjūrā uz ārkārtas sanāksmi Briselē dosies iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V) un ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V). Neformālās ministru sanāksmes un komandējumi plānoti arī citiem ministriem. Līdz ar to valdības sēde nevarēs notikt, jo nebūs pietiekams ministru skaits.

Iespējams, ka sēde notiks trešdien, 22.aprīlī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ome pavisam izlaidusi bērneļus Atbildēt

    kas iekšlietu ministram briselē pazudis avārijas sakarā kas notikusi vairākus tūkstošus km no latvijas? ekskursijā aizbrauca, nav vel briselē bijis? tad tās NEFORMĀLĀS TIKŠANĀS kas pēkšņi ir svarigākas par sēdi par ko taču itkā algusaņem. neklausa vairs tanti neviens, pat necenšas pietēlot ka ņem vērā, kas cits atliek kā izsludināt brīvdienu

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+