Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
22. jūnijs, 2016
Drukāt

“KVV Liepājas metalurgs” lūdz piemērot tiesiskās aizsardzības procesu

Foto-LETAFoto-LETA

"Liepājas metalurgs".

Šā gada 21. jūnijā AS “KVV Liepājas metalurgs” iesniedza pieteikumu Liepājas pilsētas tiesā par lietas ierosināšanu un tiesiskās aizsardzības procesa piemērošanu, informēja “KVV Group” pārstāve Nataļja Napadovskaja.

Pieteikums ir vērsts uz iespēju atjaunot uzņēmuma maksātspēju un iesniegts kārtībā, kādu nosaka Maksātnespējas likums.

“Vairāki konstruktīvi “KVV Liepājas metalurgs” soļi, kas sperti, lai izvestu uzņēmumu no krīzes situācijas ir palikuši bez ievērības un tas liecina par to, ka uzņēmumam saskaņā maksātnespējas likuma 3. panta pirmo daļu nepieciešams tiesiskās aizsardzības process,” skaidro uzņēmuma pārstāve.

Šāds solis sperts, lai saglabātu uzņēmumu kā vienu veselumu un tas netiktu izpārdots pa daļām un pilnībā iznīcināts. KVV GROUP ir parliecināts, ka visām iesaistītajām pusēm ir jāmeklē labākie risinājumi uzņēmuma darbības atjaunošanai, nevis jāizpārdot uzņēmuma aktīvi pa daļām.

Jau vēstīts, ka Liepājas tiesā pieteikta metalurģijas uzņēmuma “KVV Liepājas metalurgs” maksātnespēja. Ar maksātnespējas pieteikumu tiesā vērsusies AS “G4S Latvia”. Maksātnespējas lieta ierosināta 17.jūnijā.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+