×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Marģers, Anastasija
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
28. decembris, 2015
Drukāt

“KVV Liepājas metalurgs” lūdz uz diviem gadiem atlikt 2,7 miljonu eiro maksājumu Valsts kasei (4)

Foto: LETAFoto: LETA

AS “KVV Liepājas metalurgs” šodien neveiks 2,7 miljonu eiro maksājumu Valsts kasei, jo ir lūgusi atlikt šo maksājumu uz diviem gadiem, šodien žurnālistiem sacīja “KVV Liepājas metalurgs” valdes loceklis Igors Talanovs.

“Šī maksājuma atlikšanu esam lūguši jau pirms mēneša, līdz šim notiek tā saskaņošana. Mums lūdza iesniegt biznesa plānu līdz 2030.gadam, tas ir iesniegts un saskaņots ar kreditoriem,” sacīja Talanovs.

Viņš norādīja, ka pagaidām no Finanšu ministrijas un Valsts kases vēl nav saņemta apstiprinoša atbilde par maksājuma atlikšanu, taču izteica cerību, ka tiks panākts kompromiss.

Talanovs uzsvēra, ka uzņēmumam ir līdzekļi, lai maksājumu varētu veikt jau šodien, taču piebilda, ka tā neveikšana nekādā veidā neliks valstij zaudēt naudu. “Mums ir ķīla, kas pilnībā sedz visas valsts prasības pret uzņēmumu. Tāpēc ceram, ka izdosies vienoties un atlikt šo maksājumu,” sacīja Talanovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. ministrs reirs kā lakstigala dziedāja ka valstij maksājumi no metalurga ir garanteti, ka tos nekas neapdraudz, kaut visi mediji ziņoja par maksātnespēju:) redz kur ari ir ” garantetais maksājums”

  2. Problēma ir tā, ka tas “metalurgs” ražo visstulbāko produkcijas asortimentu. Vajag taču āpkārt tam attīstīt augsti tehnoloģiskas mazas ražotnes. Kaut vai NBS vajadzībam. Bet, acimredzot, kādam tieši tāda situācija ir vajadzīga – izdevīgāk veidot konkursus un iepirkties. Nu jau, kungi un dāmas, ir pagājis pietiekoši daudz laika lai saprastu, ka jāsāk domāt un kustēties, vai nu laist tos kas to spēj. Nekādas atrunāšanas vairs neiet cauri.

  3. straujuma (vienotiba) man liekas ka teica ka nav pamata satraukties par Liepajas metalurgu, ka pircejam ir pikjis, tagad sanak ka pirmais maksajums jau netiek maksaats. Pirmais!!! wtf? samaksat varam bet nemaksajam jo mums tachu ir kjiila. vobanaaa!!! es aizeju uz banku un saku, man nauda ir bet atliksim maksajumu jo man tak ir kjiila kura nosedz vertibu. afigetj kaa tas iespwjams

Draugiem Facebook Twitter Google+