Sports
Hokejs

“LA” Herningā: 5:0, bet Hārtlijā vārās dusmas3

foto: REUTERS/LETA

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs pēc Dienvidkorejas sagraušanas (5:0) pie žurnālistiem atnāca pamatīgi uzvilkts, pa ceļam neslēpdams arī populārāko angļu lamuvārdu. Viņa komanda ieguva trīs punktus, bet savainojumu dēļ maču nepabeidza Andris Džeriņš un Mārtiņš Karsums, pretinieki brīžiem darbojās neadekvāti.

Boba Hārtlija tēzes

– Uzvarējām visus trīs periodus, allaž cenšamies spēlēt trīs 20 minūšu spēles.

– Bija lieliska disciplīna. Vairākumā likām pretiniekiem samaksāt par viņu rīcību, tas ir veids, kā varam būt veiksmīgi. Elvis Merzļikins spēlēja labi, tāpat visas četras uzbrucēju maiņas un aizsargi.

– Korejieši labi slido, zinājām, ka viņi izdarīs spiedienu un aizvadījām labu spēli.

– Pēc spēles pateicu Dienvidkorejas trenerim, ka viņa komanda spēlēja netīri bez iemesla. Čempionātā jācīnās smagi, saprotu, ka viņi ir vīlušies. Mēs tīri zaudējām Somijai, tomēr nemēģinājām nevienu savainot. Nevar atļauties gūt savainojumus šādā veidā, viņš man pretī kliedza. Ko? korejiešu valodu nesaprotu, mācos latviešu.

– Pagaidām nav zināms, cik nopietnas traumas ir Andrim Džeriņam un Mārtiņam Karsumam. Vēl arī nevaru pateikt, kurā maiņā liksim Teodoru Bļugeru.

– Turpinām progresēt, iepriekšējās spēlēs guvām labu mācību.

Saistītie raksti

– Vakar samainījām virknējumus, jo uzskatījām, ka spēle nebija tik laba, kā varētu būt. Mēģinājām atrast balansu uzbrukumā, šodien Gints Meija guva vārtus, viņš aizvadīja ļoti labu spēli. Ķēniņš arī iemeta svarīgu ripu.

– Elviss Preslijs ir miris, “The Beatles” vairs nedzied. Es nedzīvoju pagātnē, Somijas spēle ir pagājusi. (atbilde uz ārvalstu kolēģa jautājumu, kas ar komandu mentāli notika iepriekšējā spēlē).

LA.lv