Sports
Hokejs

“LA” Herningā: Ģimenes spēks, disciplīna un Dāvida mērķi cīņā ar Goliātu2

foto: REUTERS/LETA

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs pēc uzvaras pār Dāniju (1:0) un iekļūšanas pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā uzteica padoto disciplīnu un norādīja, ka ceturtdien cīņā pret Zviedriju mēģinās šokēt hokeja pasauli.

Boba Hārtlija tēzes

Paldies spēlētājiem, šo spēli veltam visai Latvijas hokeja sabiedrībai, kas mūs atbalstīja, deva iespēju labi sagatavoties. Faniem, kas ir ar mums jebkurā vietā pasaulē, sponsoriem. Esmu drošs, ka Rīgā un visā Latvijā šobrīd ir svinības. Bet mēs kravājam mantas un dodamies uz Kopenhāgenu.

Esmu lepns, ka komanda atrod veidus, kā uzvarēt, bloķē metienus, lieliski spēlē vārtsargi. Tas ir visas komandas nopelns.

Pēc zaudējuma Somijai mūsu spēle kļuvusi krietni labāka, spēlētāji spēlē pareizi. Viss sākas ar disciplīnu – vakar divi noraidījumi, šodien viens. Spēlējot pieci pret pieci ir iespēja būt. veiksmīgiem. Andris Džeriņš guva vārtus, bija vēl vairākas iespējas un Andersens palīdzēja mājiniekiem, pēc tam Merzļikins – mums.

Pret Zviedriju jāstrādā 60 minūtes. To var nosaukt par Dāvida cīņu pret Goliātu, bet mēs esam ieradušies, lai uzvarētu, sacenstos, nevis piedalītos. Ticam, ka varam šokēt hokeja pasauli.

Saistītie raksti

Aizsardzība ir komandas darbs. Ne tikai sportā – kad ap tevi ir lieliski cilvēki, var paveikt lielas lietas. Ar šo kolektīvu ir patīkami strādāt. Viņi grib mācīties, grib strādāt. Esam kā vienota ģimene un tas mūs dara spēcīgākus. Katram ir sava loma, jaunie spēlētāji piedod enerģiju, ātrumu, veterāni rāda piemēru.

Dažas sekundes pirms Džeriņa vārtiem Kristiāns Rubīns nospēlēja riskanti uz zilās līnijas, viņš ir jauns puika. Man nepatīk pasīvs hokejs, prasu spēlētājiem būt agresīviem. Kļūdas gadās, tāpēc skatāmies video, trenējamies. Dāņi kļūdījās un mēs to pārvērtām vārtu guvumā. Man patīk, ka mēs pieļaujam maz kļūdu.

LA.lv