Sports
Hokejs

“LA” Herningā: Kapteinis Bukarts par kritiķiem, sapņiem un lepnumu0

foto: LETA

Jebkurā sporta komandā liela nozīme ir kapteinim. 2018. gadā Latvijas hokeja izlasē C burts uz formas pirmo reizi ir Robertam Bukartam un uzbrucējs ir aizkustināts, ka izdevies piepildīt sapni iekļūt pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā.

“Čaļi vēl nesaprot, kas notiek, jo atstāts nenormāli daudz spēka. Paldies tiem, kas ticēja un arī tiem, kas neticēja, kritizēja, jo tas mūs padarīja labākus, vienotākus. Par šo izlases modeli nevienam latvietim nav kauns un es kā kapteinis varu teikt tikai labāko. Čaļi visu turnīru sitās, bloķēja metienus, deva iekšās, pildīja treneru uzdevumu. Malači,” pēc uzvaras izšķirošajā spēlē pār Dāniju (1:0) teica Roberts Bukarts.

“Šodien uzdevums bija neielaist, paveicās vienus iemest un turējāmies pie rezultāta. Nebija tā, ka spēlējam no aizsardzības, centāmies spēlēt aktīvi, domāju, ka arī trešajā periodā viņus nomētājām. Protams, Dānijai bija priekšrocība, jo divas dienas atpūtās, bet mača gaitā viss izlīdzinājās, viņi pārgāja trijās maiņās spēlēt. Vienādos sastāvos dāņiem čempionātā tik labi neveicās, tāpēc galvenais uzdevums bija nenoraidīties un to čaļi izpildīja, cepuri nost,” piebilda 27 gadus vecais uzbrucējs.

Viņš norādīja, ka pirms turnīra runājis ar galveno treneri Bobu Hārtliju, atzīstot, ka sapnis ir tikt ceturtdaļfinālā. “Esmu laimīgs cilvēks, ka tas ir noticis. Jāpapriecājas un jāgatavojas Zviedrijai,” sacīja Roberts Bukarts, kurš sesto reizi piedalās pasaules čempionātā.

Ceturtdien ceturtdaļfinālā Latvija tiksies ar Zviedrijas izlasi, kas uzvarēja A grupā.

Saistītie raksti
LA.lv