Sports
Hokejs

“LA” Herningā: Merzļikins pateicas faniem: Jūs esat lieliski!1

foto: LETA

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins uzvaru pret Vāciju (3:1) kaldināja ar 33 atvairītiem metieniem, atzīstot, ka spēka rezerves iet uz beigām, bet fantastiskais fanu atbalsts, regulāri skandējot viņa vārdu, palīdz iegūt otro elpu.

“Zināju, ka būs grūta spēle, abām komandām vajadzēja punktus. Esmu priecīgs, jo pagājušajā gadā viņiem zaudējām,” teica Elvis. “Aizsargi nobloķēja daudz metienus, Freibergs mani izglāba un Galviņš arī. Es glābju viņus, viņi glābj mani – tā notiek ģimenē, mēs strādājam kopā. Ļoti svarīga uzvara, tagad papriecājamies un gatavojamies tālāk.”

Ko šodien vari pateikt par vārtu stabiņiem?

Man šodien laikam tikai viens bija, ne?

Divi.

Neredzēju. Mani draugi bija ar mani un aizsargāja, stabs ir vārtsarga labākais draugs. Ir spēles, kur viņu nav, bet šodien bija. Pateicos.

Tu spēles laikā pamāji skatītājiem. Cik grūti ir pieslēgties publikai spēles laikā?

No malas skatoties izskatās vienkārši, bet, kad esi uz ledus, ir grūti un nav spēka, halle bļauj tavu vārtu un tad atveras otra elpa. Kaut kādā veidā jāpasakās viņiem, fani dara fenomenālu darbu. Paldies vēlreiz, mums ir lieliski fani. Tas komandai ir ļoti, ļoti svarīgi.

Cik tev vēl ir daudz degvielas bākā?

Saistītie raksti

Neteikšu, ka turos uz rezervēm, bet izbaudu pēdējās spēles, nedomājot par uzvarām, zaudējumiem. Izbaudu hokeju, pēc tam došos smiltīs. Ar spēkiem ir, kā ir. Esmu profesionālis, jāatpūšas, jākrāj enerģija nākamajām spēlēm.

Kā tev patika Ronalda Ķēniņa gols?

Viņam tagad savā restorānā alus jāsauc līdzjutējiem, neko darīt. Es neielaidu speciāli vienus, lai nebūtu jāsauc. Bet gols man patika. Šveicē finālā viņš, manuprāt, bija MVP, un ne jau tāpēc, ka ir mans draugs. Viņš atdeva visu, skraidīja kā dulls, sita visus nost, meta ripas. Ronalds ļoti cenšas un esmu ļoti priecīgs par viņa punktiem.

LA.lv