Sports
Hokejs

“LA” Herningā: Rubīns par pirmajiem vārtiem un formulu spēku atgūšanai0

foto: REUTERS/LETA

Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristiāns Rubīns savu pirmo ripu pasaules čempionātos iemeta zvaigžņotajai Kanādai, vēlāk atzīstot, ka tajā epizodē palīdzējusi arī veiksme, un atklājot formulu, kā atgūt spēkus pirms otrdienas spēles pret Dāniju.

“Metu pa vārtiem, veiksmīte bija manā pusē, bet Roberts Bukarts ļoti labu piespēli atdeva un vajadzēja trāpīt pa vārtiem,” teica 20 gadus vecais aizsargs, norādot, ka brītiņu pirms metiena iepauzējis, jo ripa lēkāja un viņš vērtējis, vai aizsargs dodas bloķēt raidījumu.

Saistītie raksti

Lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, šodien jāpieveic mājinieki dāņi. “Spēle pret Kanādu dos pārliecību, ka varam iet tālāk un uzvarēt. Spēle nebija tik svarīga no punktu viedokļa, bet mēs gribējām, cīnījāmies un tā dos pārliecību. Cik daudz spēku patērēts? Jādzer ūdens un būs viss kārtībā.”

Aizsargs Ralfs Freibergs: “Rūgtuma sajūta, jutu, ka varējām uzvarēt, bijām tuvu. Bet tāds ir hokejs, jāaizmirst šī spēle un jāgatavojas rītdienai. Ar spēkiem viss kārtībā, treneri rotē sastāvu un nav nekādu problēmu.”

LA.lv