Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
20. februāris, 2015
Drukāt

“LA” izdevniecība Baltijas Grāmatu tirgū tikās ar Lietuvas prezidenti

Foto: Lietuvas Valsts prezidentes kancelejaFoto: Lietuvas Valsts prezidentes kanceleja

Vakar, 19. februārī, Viļņā tika atklāta ikgadējā grāmatu izstāde, kurā “Lauku Avīzes” izdevniecības vadītāja Evija Veide un redaktore Eva Mārtuža tikās ar Lietuvas Valsts prezidenti Daļu Gribauskaiti un pasniedza viņai tikko latviešu valodā iznākušā lietuvieša klasiķa Romualda Granauska romānu “Migla virs ielejām”, portālam LA.lav pastāstīja Evija Veide.

Kā uzsvērusi prezidente Daļa Grībauskaite, Granausks bijis izcils prozaiķis ar savu īpatnēju rakstības stilu un devis lielu ieguldījumu lietuviešu valodas kopšanā, daudz uzmanības veltot savai zemei un tās cilvēkiem.

Pēc viņas teiktā, rakstnieka darbi vēsta par “cilvēku, kurš cīnās un nepadodas, par sāpīgiem un nereti pat traģiskiem notikumiem, taču tajos nav morālās sakāves, jo nav atteikšanās no savas zemes, identitātes, valodas”.

Pievienot komentāru

"Sēnītei" un Liepājas teātrim piešķirs kultūras pieminekļa statusuKafejnīcas "Sēnīte" ēka un Liepājas teātris iekļauti valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētie paziņojumi.
Draugiem Facebook Twitter Google+