Mobilā versija
+2.6°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
20. februāris, 2015
Drukāt

“LA” izdevniecība Baltijas Grāmatu tirgū tikās ar Lietuvas prezidenti

Foto: Lietuvas Valsts prezidentes kancelejaFoto: Lietuvas Valsts prezidentes kanceleja

Vakar, 19. februārī, Viļņā tika atklāta ikgadējā grāmatu izstāde, kurā “Lauku Avīzes” izdevniecības vadītāja Evija Veide un redaktore Eva Mārtuža tikās ar Lietuvas Valsts prezidenti Daļu Gribauskaiti un pasniedza viņai tikko latviešu valodā iznākušā lietuvieša klasiķa Romualda Granauska romānu “Migla virs ielejām”, portālam LA.lav pastāstīja Evija Veide.

Kā uzsvērusi prezidente Daļa Grībauskaite, Granausks bijis izcils prozaiķis ar savu īpatnēju rakstības stilu un devis lielu ieguldījumu lietuviešu valodas kopšanā, daudz uzmanības veltot savai zemei un tās cilvēkiem.

Pēc viņas teiktā, rakstnieka darbi vēsta par “cilvēku, kurš cīnās un nepadodas, par sāpīgiem un nereti pat traģiskiem notikumiem, taču tajos nav morālās sakāves, jo nav atteikšanās no savas zemes, identitātes, valodas”.

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (1)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+