×
Mobilā versija
+8°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
28. aprīlis, 2013
Drukāt

LA lasītāja jautā: Trauma atgādina pēc daudziem gadiem…

Foto-Stock.xchngFoto-Stock.xchng

LA.LV lasītāja jautā: “Vēršos pie jums ar tādu jautājumu… Pirms pāris gadiem, spēlējot volejbolu, saskrējos ar vienu meiteni un izsitu ribu! Nu ir pagājuši savi septiņi gadi kopš šī atgadījuma! No šiem septiņiem gadiem savukārt ir pieci gadi, kad man šī trauma ļoti, ļoti traucē! Starp krūtīm ir jūtams, ka tur kaut kas nav “riktīgi”!

Uz kreisajiem sāniem gulēt nav iespējams! Un ja arī gadās pagulēt kādu laiku uz kreisajiem sāniem, tad pa nakti ceļos sēdus un gaidu, kad pāries sāpēt! Elpošanu tas arī ļoti iespaido! Rentgens IR taisīts, bet neko neuzrāda! Varētu būt, ka riba ir bijusi lauzta un pēc tam saaugusi nepareizi? Un lai vai kā – ko man darīt? Man ir tikai 20 gadu! Negribu mocīties visu mūžu!”

 

Atbild fizikālās un rehabilitācijas ārste Anita Vītoliņa: “Ja riba būtu bijusi lauzta, tad rentgenā arī veci lūzumi būtu redzami. Iespējams, trieciena rezultātā ietekmēts arī mugurkaulājs. Būtu  vēlams atrādīties rehabilitologam. Būtu jāapskata arī stāja kopumā, tad jāapsver, kas darāms šajā situācijā.

Lai atrastu šo simptomu cēloni, nepieciešams cilvēku redzēt un izmeklēt klātienē.

Ja nav citu iespēju, es labprāt pati arī varētu pieņemt un sniegt konsultāciju. Konkrētajā gadījumā  bez maksas, lai neliktos, ka apzināti piesaistu pacientu. Būšu priecīga palīdzēt !
Mans tel: 29135521.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+