Latvijā
Sabiedrība

Portāls “LA.lv” sasniedz jaunu apmeklētības rekordu – 400 000 unikālo lietotāju 1

Foto – Latvijas Mediji

Portāls LA.lv pirmo reizi pārsniedzis 400 000 unikālo apmeklētāju robežu. Jūlijā to lasījuši 403 651 cilvēki, kas nozīmē vairāk nekā četrkārtēju pieaugumu pēdējo gadu laikā, liecina interneta mērījumu uzņēmuma “Gemius” oficiālie dati.

Tāpat jau otro mēnesi pēc kārtas LA.lv ierindojas Latvijas apmeklētāko portālu 7. vietā, bet starp laikrakstu veidotajiem interneta medijiem ir pats populārākais.

“Lielais popularitātes pieaugums liecina, ka ejam pareizā virzienā un piedāvājam apmeklētājiem arvien aktuālāku un noderīgāku informāciju,” saka Elektronisko mediju un produktu direktors Andris Rībens.

Runājot par saturisko izaugsmi, portāla galvenā redaktore Kristīna Blaua atzīst, ka medija vispusīgais piedāvājums lasītājiem ar ļoti atšķirīgu interešu loku nebūtu iespējams bez ciešas sadarbības ar izdevniecības “Latvijas Mediji” drukātajiem izdevumiem.

“Portālā varat lasīt lielākā laikraksta “Latvijas Avīze” analītiskos rakstus, komentārus un reportāžas; aizraujošu dzīvesstila saturu no žurnāla “Mājas Viesis”, “Praktiskā Latvieša” padomus, “36,6 C” veselības jaunumus, “Planētas Noslēpumu” leģendas un citus lieliskus materiālus, bez kuriem portāls LA.lv nemaz nav iedomājams,” uzsver Blaua.

Domājot par interneta un drukāto mediju arvien ciešāko tuvināšanos, tāpat arī plašākas auditorijas piesaistīšanu, pēdējā gada laikā interneta saimei nākuši klāt veseli trīs tematiskie portāli: Veselam.lv, Praktiski.lv un Laukos.lv. Ja vēl neesat bijuši, ienāciet un iepazīstieties!

Portāls LA.lv ir viens no plašsaziņas līdzekļiem, kurus veido AS “Latvijas Mediji” , kurš līdz 1.augustam visā Latvijā bija pazīstams kā AS “Lauku Avīze”. No laikraksta “Lauku Avīze” aizgūtais nosaukums kalpojis izdevniecībai jau gandrīz 30 gadus. Šajā laikā uzņēmums audzis, un lielākajam dienas laikrakstam pievienojies daudzveidīgs žurnālu klāsts, grāmatas, tematiskās avīzes, ziņu portāli, radiostacija “Kurzemes radio” un filmu studija “Dauka” – kopumā izaugot no viena laikraksta līdz nu jau 19 zīmoliem.

LA.lv