×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
23. janvāris, 2017
Drukāt

Muntjaku medības Lielbritānijā. Aizraujošs Savannas un Filipa stāsts ar luksusa piesitienu

Ar vislabākajām priekšnojautām prom uz Raganu mežu. Foto - Savanna KobišaAr vislabākajām priekšnojautām prom uz Raganu mežu. Foto - Savanna Kobiša

Sociālās vietnes – tas tik ir viens noderīgs izgudrojums, īpaši, ja runa ir par mērķauditorijas vai interešu grupas atrašanu un iekļaušanos tajā. Dīvains sākums mednieku stāstam, vai ne? Reiz kādā omulīgā Rīgas centra dzīvoklī, gaidot pārējos viesus, aizsākās saruna ar kādu vācieti, vārdā Filips, kurš Latvijā apgūst zob­ārsta arodu. Jauns un aizrautīgs mednieks, daudz braukā pa pasauli un medī.

Arī viņa sirdsdāma Savanna ir kaislīga medniece – pasaulē pārstāv tādus zināmus zīmolus kā Leica un Cabelas. Viņa nāk no Kanādas. Protams, kā jau moderni cilvēki, mēs visi tiekamies arī virtuālajā vidē. Toreiz spriedām par cilvēku reakciju uz medību fotogrāfijām un izteicieniem. Filips apgalvoja, ka Instagram tādā ziņā ir daudz mierīgāka un parocīgāka vietne, jo tur varot atrast domubiedrus, publicēties tikai šaurai auditorijai un neko no tevis parādītā neredzēs draugu draugu draugi, kā tas ir Facebook. Instagram viņam patīkot daudz labāk. Un nereti arī sniedz ne tikai virtuālās komunikācijas baudu, bet arī praktiskas iespējas. Pateicoties sociālajā tīklā atrastai informācijai, viņiem ar Savannu bija izdevušās kolosālas medības. Taču, kā jau vīrietim pienākas, Filips bija diezgan lakonisks. Tādēļ, lūk, stāsts par Savannas un Filipa muntjaku medībām Lielbritānijā.

Sērfojot instagramā, viņi ieraudzījuši attēlus, kur redzami nelielie Lielbritānijā no Ķīnas ievestie un pirms daudziem desmitiem gadu savvaļā izmukušie briedīši – muntjaki. Iegrimuši apcerīgā prātojumā par šo neparasto trofeju, viņi nolēma, ka tā varētu būt lieliska alternatīva nesen dažādu iemeslu dēļ atceltajam braucienam uz Turciju, kur Filips ar tēvu bija plānojuši medīt kalnu āzi aibeksu.

Filips, sociālo mediju piekritējs, kādu dienu bija iemaldījies vietnē, kas veltīta medībām Lielbritānijā. Komentārs pārtapa sarunā. Gluži tāpat nedaudz vairāk kā pirms gada sākās Filipa un Savannas attiecību stāsts – ar komentāru un sarunu instagramā par viņas nomedīto lielragu aunu. Tā kā Savanna pavisam nesen bija pārvākusies uz Angliju, kur studē medicīnu, viņa bija ļoti priecīga savam darāmo darbu sarakstam pievienot arī tik patīkamu pasākumu, kāds ir medību ceļojums kopā ar ģimeni. Viņa uzskata, ka nav labāka paņēmiena, kā iepazīt jaunas valsts kultūru un tās ļaudis, par došanos kopīgās medībās.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +21.6
Alūksne +18.2
Daugavpils +22.1
Saldus +18
Liepāja +16.8
Jelgava +20
Ventspils +16.6
Limbaži +16
Madona +19
Rēzekne +21
Draugiem Facebook Twitter Google+