×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
11. decembris, 2014
Drukāt

Laba izvēle – svētkos ceļojam (1)

Mijkrēslī Skaņākalna pakāje iemirdzēsies noslēpumainā tūkstoš sveču gaismā. Foto no Skaisto skatu aģentūras arhīvaMijkrēslī Skaņākalna pakāje iemirdzēsies noslēpumainā tūkstoš sveču gaismā. Foto no Skaisto skatu aģentūras arhīva

Strauji tuvojas Ziemassvētki un gadumija, kad būs daudz brīvu dienu. Lai nepiezagtos garlaicība un svētku nogurums, ir vērts apdomāt ieceres ceļojumam kopā ar ģimeni uz tuvākām un tālākām vietām ne tikai ārzemēs, bet tepat Latvijā.

Pie Ziemassvētku vecīša

Ne viena vien tūrisma firma piedāvā braucienus pie Ziemassvētku vecīša uz Lapzemi. “Rovaniemi, protams, vispirms dosimies uz Ziemassvētku vecīša rezidenci. Šeit pie polārā loka atrodas arī Ziemassvētku vecīša pasta nodaļa, no kuras varēs nosūtīt atklātnīti ar vecīša marku un autogrāfu. Vēl būs iespējams pavizināties ziemeļbriežu pajūgā un suņu kamanās,” atklāj tūrfirmas “Oktravel” pārstāvis Anatolijs Poļiščuks.

Ziemas pasaka turpināsies Santa parkā alā dziļi pazemē, kur, pateicoties čaklajiem elfiem, cauru gadu valda Ziemassvētki. Tur viena no interesantākajām vietām ir Ledus Karalienes karaļvalsts, kas veidota no ziemeļu dzīvnieku ledus skulptūrām, bet Ledus bārā ir dzērienu izvēle gan bērniem, gan pieaugušajiem. Atceļā varēs ciemoties Ranua zooloģiskajā dārzā pie baltajiem lāčiem un mieloties ar “Fazer” šokolādes konfektēm.

Mijkrēslī Skaņākalna pakāje iemirdzēsies noslēpumainā tūkstoš sveču gaismā. Foto no Skaisto skatu aģentūras arhīva

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Draugiem Facebook Twitter Google+